Windows 11'den memnun musunuz?

Görünüşü falan güzel de, üstüne oynansın biraz daha. Performans artışı görsellik falan var da Windows 10'da da görsellik katılabiliyordu bir şekilde.

Ben windows 11 e geçmiştim görünüşünü hiç beğenmediğim için windows 10 a geri döndüm ama optimizasyon olarak iyi.

Ben çok fazla memnunum nedeni ise, evde 4 yaşında çocuk var ve bazen bilgisayara geçmek istiyor işlerimi yaptığım masaüstünden programları vs kapatmadan ya da çıkmadan misafir bilgisayarı açmak yerine direk 2. masaüstüne çok hızlı şekilde geçebiliyorum, ve çok güncel kaldığımı hissettiriyor ayrıca daha az CPU kullanıyor ve performansı Windows 10 gibi ama ilk açılış ekranında kimse kullanamaz kesinlikle format atma gibi bir durumda 1 saat boyunca arayüzünü düzenliyorum bu da Windows 11'in tam olarak kişisel bir araç olması anlamına geliyor, yani Windows 11 geleneksellikten çıkıp farklı bir forma büründü.

Benim Windows 11'e en çok geçme sebebim güncel olması. Güncel takıntım var, her şeyi güncel kullanırım.

Aynen öyle ya aslında ben de en çok ondan geçtim ahahah Her sabah telefonda Google Play güncellemeleri de kontrol ediyorsun eminim benim gibi :D
Dosyaları sürükleyip bırakma özelliği ve müzik vs. dinlerken ses göstergesinin sol üst tarafta gözükmemesi gerçekten en saçma yönü olabilir. İlerleyen güncellemerle düzeltirler diye düşünüyorum. Onun dışında memnun sayılırım.
Evet hocam bu ses arayüzü olayını sizle başka bir konuda konuşmuştuk. Bunu kaldırmaları rezalet ötesi. Hani seçenek sunmayıp, çözüm sunmakla uğraşmayıp direkt kaldırmak... Bu bana ülkemizdeki bir zihniyeti hatırlattı ama neyse.
Nein enichte nein sakın Win 11gelmeyin Windows 10 cennet cennet kıymetini bilin. Kurulu programlarım olmasa 1 dakika durmam Windows 11'de. Sakın gelme nein.
Tabii Win10 sizin gibi gurbetçilere güzel efenim...
Ben çok fazla memnunum nedeni ise, evde 4 yaşında çocuk var ve bazen bilgisayara geçmek istiyor işlerimi yaptığım masaüstünden programları vs kapatmadan ya da çıkmadan misafir bilgisayarı açmak yerine direk 2. masaüstüne çok hızlı şekilde geçebiliyorum, ve çok güncel kaldığımı hissettiriyor ayrıca daha az CPU kullanıyor ve performansı Windows 10 gibi ama ilk açılış ekranında kimse kullanamaz kesinlikle format atma gibi bir durumda 1 saat boyunca arayüzünü düzenliyorum bu da Windows 11'in tam olarak kişisel bir araç olması anlamına geliyor, yani Windows 11 geleneksellikten çıkıp farklı bir forma büründü.
Evet doğru diyorsunuz, çoklu masaüstü seçeneği ben kullanmasam bile işe yarar bir özellik. Kaynak kullanımlarını ve performansını da 10'dan çok farklı görmedim. Hatta sistemimi hiç yormuyor. Tabii Win11'i rahatça kaldıran bir sistemin yorulması da zor...

Son düzenleme:
Selam, Windows 11'e geçenler deneyimlerini paylaşabilir mi? Geçtiğinize değdi mi, yoksa benim gibi hala yeniliklerin yetersiz olduğunu mu düşünüyorsunuz? Ben şahsen en büyük beklentim olan Android uygulama desteği için geçmiştim, o da malumunuz. Insider programına katılmadan oradan bize ekmek çıkmayacak galiba :D
Ben ilk çıktığı gün kurdum kendi bilgisayarıma. Tasarımsal olarak çok beğendim. Ancak daha da güzelleştirilebilir. Performans açısından çok ahım şahım fark yok ama W11 daha çok ram yiyor. Bu sorun çözülmeli. Arka planda çalışan uygulama sayısını artık azaltmalı Microsoft.

Geri
Yukarı