Windows 11'in artıları ve eksileri nelerdir?

Daha fazla  
Windows 11 ne gibi eksikleri var, ne gibi artıları ne gibi? Bunları merak ediyorum. Bu konuda deneyimlemiş arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 11 ne gibi eksikleri var, ne gibi artıları ne gibi? Bunları merak ediyorum. Bu konuda deneyimlemiş arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Sizdirilan imajdan beri kullanıyorum. Windows 10 temelli, agir ve hantal isletim sistemi. Bloatware'den gecilmiyor. Gorsellik desen birilerinden araklanmis gibi 🤔.

Sizdirilan imajdan beri kullanıyorum. Windows 10 temelli, agir ve hantal isletim sistemi. Bloatware'den gecilmiyor. Gorsellik desen birilerinden araklanmis gibi 🤔.

Aynen katılıyorum. Bende senin gibi 3 4 ay kullandım sonra döndüm Windows 10'a rahat ettim. O nasıl bir işletim sistemi öyle. Windows 10 daha kararlı bana göre.

Aynen katılıyorum. Bende senin gibi 3 4 ay kullandım sonra döndüm Windows 10'a rahat ettim. O nasıl bir işletim sistemi öyle. Windows 10 daha kararlı bana göre.

Kesinlikle, animasyon getirecegiz diye sistemi cok yavaslattilar. Zaten grafikler de Windows 11'in kullanim oranini gozler onune seriyor.

Ya o animasyonları hizlandirmanin yolu yok mu hocam gerçekten sanki bilerek yavaslatmislar samsung telefonlarda fabrika çıkışında 1x yapiyorlar mesela animasyonlari sen 0.5x yapinca %50 daha hızlanıyor animasyonlar bunda da o tarz bir şey olsa iyi olurdu.

Donanım hızlandırmalı gpu zamanlaması sorunum vardı. Bu sorunum Spotify da bazen şarkılarda takılma yapıyordu. Donanım hızlandırmalı gpu zamanlamasını kapatınca düzeldi. Windows 11 bu özellik açık başlıyor sistem ama aksine Windows 10 da kapalı geliyor...
Başka sorun yaşamadım şu an için.

Açıkçası Windows 11'e geçmeyi düşünüyordum ben de şu an Windows 10 kullanıyorum ama Windows 10 da çok kusursuz değil açıkçası yani en azından benim deneyimlerim o şekilde ben de şu şekilde bir sorun yaşıyordum özellikle ses kısmında bazen ses bana gelmiyor ve benim sesim de karşı tarafa gitmiyor ve diğer yaşadığım büyük bir sorun en basit özellik yok en basitten kastım şu ekranda ekran ışığı ayarlama ile ilgili herhangi bir ayar ya da buna benzer bir şey bulamadım üstelik o kadar ayarlarına girip kurcalama rağmen güncellememe rağmen bir sonuca ulaşamadım o yüzden Windows 11'e geçmeyi düşünüyordum ama şimdi siz hantal falan deyince arada kaldım.

Ben de tam tersi oldu

Sanırım bu işletim sistemlerinde kullandığımız sürümlerin birazcık da farklılığından kaynaklanıyor diye düşünüyorum çünkü bazıları Windows 10'da mutluyken bazıları mutlu değil bazıları Windows 10 Bir de mutluyken bazıları Windows 10 Bir de değil tabii bunların da kendi içerisinde farklı sürümleri olduğu için farklı sıkıntılar olabilir diye düşünmeye başladım

Geri
Yukarı