Windows 11'in artıları ve eksileri neler?

Düşünüyordum derken, Windows 11 olmazsa Linux tabanlı bir sisteme geçmeyecekseniz çok düşünmeyin zira Windows 10 desteği bitti. Biraz Mac biraz Linux esintileri olsa da en günceli en iyidir.

Hocam yanlış bilgiler verdiğinizi görüyorum. ''Windows 10 desteği 2025'e kadar sürecek.'' Kaynak: Microsoft

TPM 2.0 destekleniyormuş, Windows 11'e geçmeli miyim? Ayrıca Windows Update kullanarak geçince 10 günlük deneme süresi veriyormuş, istersek geri Windows 10'a dönüyormuşuz diye duydum, bu doğru mu?

TPM 2.0 destekleniyormuş, Windows 11'e geçmeli miyim? Ayrıca Windows Update kullanarak geçince 10 günlük deneme süresi veriyormuş, istersek geri Windows 10'a dönüyormuşuz diye duydum, bu doğru mu?

windows.old klasöründen istediğin zaman geri dönebilirsin. Temiz kurulum yapmadığın sürece.

Hayır o değil. Mesela bir uygulamayı tutup görev çubuğuna sürükleyip yerleştiremiyoruz.
Kendiniz düzenlemeniz gerekiyor. Şahsen benim de pek sevdiğim bir sürüm değil ama günceli kullanmayınca sorun bir zaman sonra (ki çok uzun bir zaman da olmuyor o) sorun yaşıyorsunuz. Belki daha standart, ev kullanıcı için çok sorun olmayabilir.

Geri
Yukarı