Windows 11'in artıları ve eksileri nelerdir?

Sanırım bu işletim sistemlerinde kullandığımız sürümlerin birazcık da farklılığından kaynaklanıyor diye düşünüyorum çünkü bazıları Windows 10'da mutluyken bazıları mutlu değil bazıları Windows 10 Bir de mutluyken bazıları Windows 10 Bir de değil tabii bunların da kendi içerisinde farklı sürümleri olduğu için farklı sıkıntılar olabilir diye düşünmeye başladım

Aslında ondan çok PC'ler farklı bence bu daha mantıklı mesela benim işlemci Ryzen Windows 11 ilk çıktığında Ryzen'lerde sıkıntılıydı onla da alakalı olabilir.

Şu an Windows 10 kullandığım için Windows 11 daha böyle cazibesi yüksek gibi gözüküyor bana göre bakalım ya en kötü pişman olursam geri dönerim Windows 10'a
Ben Spotify'da daha çok müzik dinlediğim için Windows 11'de kalma sebebim oldu... Ses kalitesi daha berrak gibi geldi bana, daha net. Bir de bass ayarlarını açtım, tadından yenmez.

Bilmem farkı hissettiniz mi... Windows 10'dan farklı gibi.

Ben Spotify'da daha çok müzik dinlediğim için Windows 11'de kalma sebebim oldu... Ses kalitesi daha berrak gibi geldi bana, daha net. Bir de bass ayarlarını açtım, tadından yenmez.

Bilmem farkı hissettiniz mi... Windows 10'dan farklı gibi.
Henüz yükleme fırsatım olmadı yakın zamanda kendi sitesinden indirip İSO dosyası şeklinde kuracağım.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı