Windows 11'in kötü tarafları nelerdir?

Sağ olun hocam ben de yazın memleketten dönünce Windows 11'e geçmeyi düşünüyordum belki 3 aya buglar düzeltilir.

Ben Windows 7'den Windows 10'a geçince format atmadan geçmiştim hocam. Ama sonra diğer Windows işletim sisteminin kalıntıları vardı, bir bilgisayarda 2 işletim sistemi birden vardı. Bende onu sıfırladım. Size tavsiyem, sıfırlayarak 11'e geçmeniz.

Hocam sizce format atıp temiz kurulum ile Windows 11'e geçmek mantıklı yoksa Update ile mi?
Dosyalarınızın silinmesini istemiyorsanız update ile geçin. Fakat silinmesini istiyorsanız ve temiz kurulum yapacaksanız format atmak daha iyidir. Aralarında pek bir performans farkı yok ama söyleyeyim.

Dosyalarınızın silinmesini istemiyorsanız Update ile geçin. Fakat silinmesini istiyorsanız ve temiz kurulum yapacaksanız format atmak daha iyidir. Aralarında pek bir performans farkı yok ama söyleyeyim.

Veya önemli dosyalarını, silinmesini istemediği dosyaları yedekleyipde geçebilir hocam.

Ayrıca şunuda söylemeliyim.Bilgisayarın formattan sonra yerel disk c de çerezler birikir.Formattan sonra bir konu aç ve beni etiketle olurmu? O çerezleride silmen gerek çünkü hocam

Geri
Yukarı