Windows 7 2021'de kullanılır mı?

Benim ekran kartının Windows 10 için sürücüsü yok. XD
Benim deneyimime göre her ne kadar bir sürücü yeni işletim sistemine ait bir sürrüme sahip olmasa bile o sürücü yine çalışıyor, Windows Vista sürücülerinin Windows 7'dede çalışmasıyla aynı şey. Ben Windows 7 sürücülerini Windows 10 bilgisayarda çalıştırdım.

Windows 7 ile yaşıt olanların bile günümüzde hala eski sistemlere yöneliyor olması komik cidden. Tutuculuğa bu yaşta başlayanın yaşlılığı zor geçer.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodakini yapınca ve bir antivirüs kurunca 2023'e kadar idare eder.

Edit: Kullanılır.

Son düzenleme:
Hayır kullanılmaz hem zaten 8 GB RAM'iniz varmış Windows 7'ye geçme sebebiniz nedir? Windows 10'a geçmek istemiyorsanız 8.1'e geçebilirsiniz.

Edit: @KyryloDN neden "inanılmaz" emojisi attınız çok farklı bir şey mi söyledim?

Hayır farklı bir şey söylemediniz sadece 8 GB RAM'le Windows 7 kullanılmazmış gibi konuştunuz o yüzden inanılmaz attım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodakini yapınca ve bir antivirüs kurunca 2023'e kadar idare eder.

Edit: Kullanılır.

Ben o şekil kullanıyorum.

Hayır farklı bir şey söylemediniz sadece 8 GB RAM'le Windows 7 kullanılmazmış gibi konuştunuz o yüzden inanılmaz attım.

Ben o şekil kullanıyorum.

Tabii ki de kullanılabilir ama desteği bittiği için yani mesela 1 tane örnek olarak sürücü sorunu yaşayabilir o yüzden Windows 7 kullanılmaz dedim. Konu sahibi Windows 10 kullanmak istemiyorsa Windows 8.1 kurabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı