2021'de Windows 7 kullanılır mı?

Sadece 8.1 arayüzünü beğenmediği için Windows 7 daha iyidir diyenler, sizlere sadece gülüyorum. Windows 7'nin şu anda tek iyi olan kısmı arayüzü, diğer konularda hep geri.

Anlayın artık. Desteği kesilmiş, güncelleme almıyor. AV kursanız bile güvenlik açıkları olan bir sistem ve hala öneriyorsunuz. ''Kötü sistemler için iyidir'' falan da demeyin. Linux kullanın ama yine de Windows 7'ye bulaşmayın.

Win7 gayet stabil ve akan bir isletim sistemi. Defalarca W8.1-10 kurma teşebbüsüm oldu ve her seferinde farklı sorunlarla uğraştım. En sonunda pes ettim ve direkt W7 kullanıyorum. Ben para akışı içeren, özel bilgileri Macbook Air cihazindan geciriyorum. Win7'de sadece media ve oyun platformu olarak kullaniyorum.

Technopat Sosyal 10 yıl önce
Eki Görüntüle 940998
Güzelmiş.
Sadece 8.1 arayüzünü beğenmediği için Windows 7 daha iyidir diyenler, sizlere sadece gülüyorum. Windows 7'nin şu anda tek iyi olan kısmı arayüzü, diğer konularda hep geri.

Anlayın artık. Desteği kesilmiş, güncelleme almıyor. AV kursanız bile güvenlik açıkları olan bir sistem ve hala öneriyorsunuz. ''Kötü sistemler için iyidir'' falan da demeyin. Linux kullanın ama yine de Windows 7'ye bulaşmayın.
10'la dual boot edilir mi?

Eski sistemi olanlar bence Windows 8.1 kullansınlar. Windows 8.1 kaldıramayan bir bilgisayarın miladı dolmuştur. Windows 7 desteği bittiği için güvenlik açıkları olan bir sistem. Antivirüs programları kursanız bile bu açıkları kapatmaz.

Geri
Yukarı