Windows 7 32 Bit vs Windows 10 Ghost Spectre

CroxBaba

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Kuzenimin Acer eski bir laptopu var. Bu laptopun içinde Windows 7 32 Bit var bu bilgisayara Windows 10 Ghost Spectre kurarsam daha iyi mi olur yoksa Windows 7 değil mi kalayım? 2 GB RAM var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası Windows 7'nin ömrü gitgide bitiyor, bu yüzden bence Linux mint tarzı bir işletim sistemi de kullanabilirsiniz. Ama tercihim Windows olacaksa diyorsanız da Windows 7 kalması daha sağlıklı.

Bencede Windows 7 daha iyi olabilir ama SSD Disk takarsanız belki 8.1 olabilir.
Ghost Spectre ne olduğunu bilmiyorum modlu Windows mu?

Merhaba. Kuzenimin Acer eski bir laptopu var. Bu laptopun içinde Windows 7 32 Bit var bu bilgisayara Windows 10 Ghost Spectre kurarsam daha iyi mi olur yoksa Windows 7 değil mi kalayım? 2 GB RAM var.
Ghost Spectre ile oyun oynanmıyor. Crack hiç bir şekilde düzgünce indirilmiyor. Çoğu oyunu açarken windows hizmetleri gerekiyor ve Spectre'de olmadığından düzgün çalışmıyor. Laptop 8.1 ile geldiyse 8.1 kur 7 ile geldiyde 7 kur. En verimli geldiği işletim sistemi ile çalışır. İşlemci nedir?

Bencede Windows 7 daha iyi olabilir ama SSD Disk takarsanız belki 8.1 olabilir.
Ghost Spectre ne olduğunu bilmiyorum modlu Windows mu?
HDD ile 8.1 rahatlıkla çalışıyor. 7'den farkı yok.

Ghost Spectre ile oyun oynanmıyor. Crack hiçbir şekilde düzgünce indirilmiyor. Çoğu oyunu açarken Windows hizmetleri gerekiyor ve Spectre'de olmadığından düzgün çalışmıyor. Laptop 8.1 ile geldiyse 8.1 kur 7 ile geldiyde 7 kur. En verimli geldiği işletim sistemi ile çalışır. İşlemci nedir?

HDD ile 8.1 rahatlıkla çalışıyor. 7'den farkı yok.

Düzgün bir şekilde kurulum sağlarsanız her oyunu oynarsınız. Bende ghost sprecte Windows 11 kullanıyorum her oyunu, uygulamayı sıkıntısız açıyorum.

Geri
Yukarı