Windows 7 9. Nesil Intel işlemci uyumu

Hocam bende H310M anakart ve 9. nesil işlemci var. Windows 7 kuramıyorum. Driver değil benim sorunum :D

Windows 7 için korsana teşvik sayılmıyor.
Yok, windows 7 korsana teşvik değil ama Microsoft dışında bir yerden link vermek, kullanıcıyı tehlikeye atmaktır :D O yüzden. Bu arada arşivin şifresini vermeyi unutmuşum.
Arşivin şifresi : umitking
Driverları ISO'nun içine NTLite ile atabilirsiniz.

Ümit hocam eline sağlık öncelikle B365-G anakartım için Windows 7 kurmak istiyorum sizin verdiğiniz driverları entegre etmem yeterli midir n Lite ile?
edit: hocam tüm driverları sorunsuz kurdunuzmu bu arada detaylı bilgi verirmisiniz ? @CoffeeCake_AoE

Ümit hocam eline sağlık öncelikle B365-G anakartım için Windows 7 kurmak istiyorum sizin verdiğiniz driverları entegre etmem yeterli midir n Lite ile?
edit: hocam tüm driverları sorunsuz kurdunuzmu bu arada detaylı bilgi verirmisiniz ? @CoffeeCake_AoE
Evet, driverları NTLite ile aktarabilirsiniz. Windows 7 Ağustos 2018 güncellemesine sahip ISO'yu indirmeniz gerekiyor, yoksa USB 3.1 driverı yükleseniz bile USB 3.1 driverı sertifikadan dolayı tanımayacaktır, onun dışında chipset driverlarında problem olmayacak. Geç döndüğüm için kusura bakmayın.

parola : umitking

Ümit hocam cevap için teşekkürler performans nasıl makineyı uzaktan erişim ile incelemem mümkün mü? Ayrıca BIOS ayarlarını nasıl yaptınız donma takılma sorunu var mı herhangi?

Ümit hocam cevap için teşekkürler performans nasıl makineyı uzaktan erişim ile incelemem mümkün mü? Ayrıca BIOS ayarlarını nasıl yaptınız donma takılma sorunu var mı herhangi?
Performans gayet iyi, donma takılma yaşamadım hiç. RTX 2000, 3000 serisi ya da RX 6000 serisi ekran kartınız varsa DLSS ya da FidelityFX kullanamazsınız, çünkü Windows 10'da yer alan bir teknoloji. DirectX 12 Ultimate ile gelen bir teknoloji olduğu için Windows 10 gerekebilir bazı durumlarda.

Peki hocam driver yükledinizmi herhangi windows kurulduktan sonra ?
Yükledim. Ethernet kartının driverını yükledim, yoksa internet bulunmuyordu. USB belleğine ya da herhangi bir diskine Ethernet driverını at derim, ethernet driverı otomatik yüklenmiyor. Klasik Windows 7, değişen bişey yok :D

Geri
Yukarı