Windows 7 hala kullanılır mı?

castiglione

Kilopat
Yer
İzmir
Windows 10'un en son sürümü 20H2'yi kullanıyorum ve Windows'umun orijinal olmasından dolayı hiç Windows 7 ya da 8 kullanmadım. Ama mavi ekran hataları, hoş geldiniz ekranında takılı kalmalar, yüksek RAM tüketimi gerçekten artık pes dedirtti. Başlıkta da sorduğum gibi; Windows 7 kullansam bir şey olur mu? Sadece LoL, CS:GO, Valorant oynamak istiyorum. Yoksa Windows 7 yerine 8.1 mi kullanmalıyım?

Sistemim:
  • i5 7600 3.8 GHz
  • G.Skill 8 GB RAM (1x8)
  • MSI GTX 1050 Ti 4 GB
  • MSI B250M PRO-VDH
  • WD 1 TB HDD

Windows 10'un en son sürümü 20H2'yi kullanıyorum ve Windows'umun orijinal olmasından dolayı hiç Windows 7 ya da 8 kullanmadım. Ama mavi ekran hataları, hoş geldiniz ekranında takılı kalmalar, yüksek RAM tüketimi gerçekten artık pes dedirtti. Başlıkta da sorduğum gibi; Windows 7 kullansam bir şey olur mu? Sadece LoL, CS:GO, Valorant oynamak istiyorum. Yoksa Windows 7 yerine 8.1 mi kullanmalıyım?

Sistemim:
  • i5 7600 3.8 GHz.
  • G.Skill 8 GB RAM (1x8)
  • MSI GTX 1050 Ti 4 GB.
  • MSI B250M PRO-VDH
  • WD 1 TB HDD.

FPS sorunlarına sebep olabilir, en azından Windows 8.1 kullanın.

Hocam Windows 7 ve 8.1 güncel sürücü bakımından yetersiz olduğu için size sıkıntı çıkarabilir belli bir süreden sonra. Ama gene de size kalmış. İsterseniz Valorant hariç dual boot yaparak Linux kurabilirsiniz çok bıktı iseniz .

Sistemim:
  • i5 7600 3.8 GHz.
  • G.Skill 8 GB RAM (1x8)
  • MSI GTX 1050 Ti 4 GB.
  • MSI B250M PRO-VDH
  • WD 1 TB HDD.

Windows 7, 8.1'den kötü performans veriyor ve üstelik Microsoft desteği kesti.

Yeni konular

Geri
Yukarı