Windows 7 hala kullanılır mı?

Arkadaşlar benim skystar USB HD 2 cı model TV kartım var Windows 7 mükemmel çalışıyor, ayrıca Dell 2340t monitörümün kamerasının Dell centrial yazılımını gene Windows 7 de kullanırken Windows 10, Windows 11 de kullanamıyorum zira sürücüleri uyum sağlamıyor ama ben bu Windows 7 driver ve kamera yazılımını nasıl kurabilirim?

Hocam bence 8.1 kullanılabilir ben mesela deniyek diye Windows 11'e geçtim hala iyi performans veriyor sistemim ama Windows 10 da daha performanslıydı.

Arkadaşlar benim skystar USB HD 2 cı model TV kartım var Windows 7 mükemmel çalışıyor, ayrıca Dell 2340t monitörümün kamerasının Dell centrial yazılımını gene Windows 7 de kullanırken Windows 10, Windows 11 de kullanamıyorum zira sürücüleri uyum sağlamıyor ama ben bu Windows 7 driver ve kamera yazılımını nasıl kurabilirim?
Driver setupuna sağ tık yapıp ayarlardan uyumluluk modunu Vista SP2 veya Win7 yapıp yönetici olarak çalıştırınca olması lazım.

Driver setupuna sağ tık yapıp ayarlardan uyumluluk modunu Vista SP2 veya Windows 7 yapıp yönetici olarak çalıştırınca olması lazım.

Maalesef o şekildede yapılsa dahi olmuyor daha doğrusu driver ve yazılımı yüklemede sorun teşkil etmiyor ama TV kartı hep mavi ekrana düşüyor, Dell centrial kamera yazılımıda kurulumda sorun yok ama programı açtığımda işlevi yok çalışmıyor.

Maalesef o şekildede yapılsa dahi olmuyor daha doğrusu driver ve yazılımı yüklemede sorun teşkil etmiyor ama TV kartı hep mavi ekrana düşüyor, Dell centrial kamera yazılımıda kurulumda sorun yok ama programı açtığımda işlevi yok çalışmıyor.
Ben kamera yazılımını W10'a o şekilde kurmuştum. Benimki de çalışmıyordu önceden ama o şekilde çalıştı. Sizde sorunun düzelmemesi garip.

Sistem zayıf. Linux ya da W8.1 indirin. W7 artık miladını doldurdu.

Geri
Yukarı