Windows 7 hala kullanılır mı?

Kibar Feyzo

Hectopat
Daha fazla  
Windows 8.1 kullanıyordum hem daha iyisini hem de Windows 8.1 de ekran kartı driverim güncel değil diye dün Windows 10 20H2 formatladım. GTA 5 yükledim ve sıcaklık değerlerinin normal olmadığını fark ettim. 87 derecede oyun oynuyordum. İlginç bir şekilde Windows 7'de ekran kartı driverim güncel. 2021'de Windows 7 kullanılır mı?

Kullanılmaz ama sana göre değişir. Benim bilgisayarımın driverleri vs. yüzünden ben W10 kullanıyorum ama W7'ye hasretim diyebilirim. Bana daha çekici geliyordu nedense.

Windows 8.1 kullanıyordum hem daha iyisini hem de Windows 8.1 de ekran kartı driverim güncel değil diye dün Windows 10 20H2 formatladım. GTA 5 yükledim ve sıcaklık değerlerinin normal olmadığını fark ettim. 87 derecede oyun oynuyordum. İlginç bir şekilde Windows 7'de ekran kartı driverim güncel. 2021'de Windows 7 kullanılır mı?

Ciddi anlamda FPS düşecek ve güncel oyunları oynayamayacaksın.

İnternete girecekseniz hayır kullanılmaz. Laptop kullanıyorsanız sıcaklık değerlerinin yüksek olması normal. Uzun süre temizliği yapılmadıysa sebebi bu olabilir.

İnternete girecekseniz hayır kullanılmaz. Laptop kullanıyorsanız sıcaklık değerlerinin yüksek olması normal. Uzun süre temizliği yapılmadıysa sebebi bu olabilir.
Windows 8.1'de 70-72 arası sıcaklık değerlerim Windows 10'da 87 derece.
Windows sürümünün oyunlardaki sıcaklık değeriyle alakası ne anlayamadım ben?
Windows 8.1'de 70 derecelerde ama Windows 10'da 87 derecelerde. Ama alakasını ben de anlayamadım.

Windows 10'da kullandım W8'de Windows 7 kadar stabil çalışan ve performans veren işletim sistemi daha gelmedi istediğiniz kadar Win10 diyin arkada çalışan Windows Store,Xbox Game ve sayamadığım kadar ram ve işlemci tüketen uygulamaları yüzünden en iyi işletim sistemi Windows7'dir.
Windows 10'da kullandım W8'de Windows 7 kadar stabil çalışan ve performans veren işletim sistemi daha gelmedi istediğiniz kadar Win10 diyin arkada çalışan Windows Store,Xbox Game ve sayamadığım kadar ram ve işlemci tüketen uygulamaları yüzünden en iyi işletim sistemi Windows7'dir.
+ Olarak CS:GO'da Windows 10'da Ortalama 80 90 FPS alırken Windows7'de 120 Fps alıyorum şuan gayette memnunum şu zamana kadar 1 tane bile updateleri yapmadım.

Gerçekten doğru. Ama yukarılarda oyun performansının düşeceğini söyleyen biri vardı.

Geri
Yukarı