Çözüldü Windows 7 ISO nasıl yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

liveforspeed

Megapat
Makaleler
1
Daha fazla  
İyi günler. Daha önce DVD'de yazılı olan W7'yi bilgisayara kopyalayıp yedeklemiştim. Şimdi tekrar ISO yapmak istiyorum ama hangi programla bootable ISO yapacağım bulamadım.

Sağ ol hocam, bir de şeye takıldım. Bu dosyaları çıkardığım için ISO yaparken tek klasöre toplayıp mı yapayım?

Nasıl yani? ISO dosyasının içeriğinden bahsediyorsanız dosyalar ve klasörlerin hepsi bir klasörde bulunmalı.
Yani şu şekilde;

1658527099820.png

Bu kurulum dosyaları 1 klasörün içinde olacak ve siz program üzerinden bu dosyaların barındığı klasörü seçeceksiniz. Eksiksiz olmalı.

Nasıl yani? ISO dosyasının içeriğinden bahsediyorsanız dosyalar ve klasörlerin hepsi bir klasörde bulunmalı.
Yani şu şekilde;

Eki Görüntüle 1460596

Bu kurulum dosyaları 1 klasörün içinde olacak ve siz program üzerinden bu dosyaların barındığı klasörü seçeceksiniz. Eksiksiz olmalı.
Teşekkürler, mis gibi sorun çözüldü ama çözüldü butonu yok bu işi de anlamadım gitti bu forumda. 😄

Arkadaşın yazdığı mesajın altında rapor var ona tıklayıp çözüldü derseniz işaretlenir 2-3 dk ya.
Ben onu zamanında kullandım. Bir üye 6670 karttı herhalde W11'de sürücü sorunu yaşayınca halletmiştim gene çözüldü olarak işaretlemediler beni. İyice gıcık kaptım çözüldü sistemine o günden beri. Gene de bir deneyelim.

Ben onu zamanında kullandım. Bir üye 6670 karttı herhalde W11'de sürücü sorunu yaşayınca halletmiştim gene çözüldü olarak işaretlemediler beni. İyice gıcık kaptım çözüldü sistemine o günden beri. Gene de bir deneyelim.
Konu sahibi olarak raporlarsanız kesin çözülüyor, ama konu sahibi olmadan raporlarsanız düşük bir ihtimalle çözüldü olarak işaretleniyor.

Geri
Yukarı