Windows 7'den AtlasOS'a geçilir mi?

Daha fazla  
RAM
4GB Ram
SSD veya HDD modeli
120gb ssd
İşlemci
Pentium B950
Sistemim çok kötü ve sistemimde en iyi performansı Windows 7 ile alıyorum ama Steam desteği yüzünden AtlasOS'a geçeceğim. Oyunlarda veya driverlarda ya da performansta problem olur mu, dert çıkartır mı, hesap falan çaldırır mıyım?

Sistemim çok kötü ve sistemimde en iyi performansı Windows 7 ile alıyorum ama Steam desteği yüzünden AtlasOS'a geçeceğim. Oyunlarda veya driverlarda ya da performansta problem olur mu, dert çıkartır mı, hesap falan çaldırır mıyım?
Modlu işletim sistemleri az biraz güvenlik sorunu çıkartsa bile güncel şekilde örnekleri yok. Bende kullandım fakat bir sorun çıkmadı. Çaldırmanız çok zor.

Eski sürümlerini kullanabilirsin. ReviOS gibi başka işletim sistemlerini de kullanabilirsin. ReviOS`u kullanmıştım gerçekten güzeldi.
Hocam ben indirdim kurdum bu atlas os u iso su kalkmış Windows 10 indirip uygulama ile yapıyorsun sistem Windows 7 de 600-800mb arası ram kullanıyordu şimdi 1-1,5gb GTA sa da bile kasıyo sistem pişmanım

Hocam ben indirdim kurdum bu atlas os u iso su kalkmış Windows 10 indirip uygulama ile yapıyorsun sistem Windows 7 de 600-800mb arası ram kullanıyordu şimdi 1-1,5gb GTA sa da bile kasıyo sistem pişmanım
Ya eski modlanmış Windows 10 sürümleri kullanacaksınız yada windows 7-8.1 kullanacaksınız. AtlasOS benim gözümde iyi bir performans vermez, en iyisi ReviOS yada RekOS.

Gelecek seferki düzenli formatlamamda ReviOS veya RekOS kuracağım tavsiye için teşekkürler.

Hocam eğer Update, Microsoft Store vs. sorun değilse Lite 19H2 deneyin. 32 Bit UEFI tablette yağ gibi akıyor.

Ben 64 Bit kullanıyorum ama ona da VirtualBox'dan bakarım.

Fark etmiyor all in One şeklinde hem 32 Bit hem 64 Bit içinde geliyor, benim tabletim sadece 32 Bit desteklediği için örnek verdim. İçerisinde 64 Bit sürümü de mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı