Windows 8.1 %100 Disk kullanımı

• Konuyu başlatan MY49
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 72
  • Görüntüleme 15B
Recep abi everest programını indirdim anakarta bakmak için bilinmiyor diyor başka nasıl bakabilirim ?

Bu test ne kadar doğru emin değilim. HDD'yi sömüren bir şey var ise bu değerlerin çıkması gayet normal. Bilgisayarı güvenli modda açıp tekrar test eder misiniz?

Not: Benchmark değil Health kısmının'da ekran görüntüsü paylaşın lütfen.

Norton+Kaspersky hocam ciddi olamazsınız :) Yazık ediyorsunuz işlemcinize.
Değerler çok enteresan, bence bilgisayarınızı uzman kişi elle müdahale edip incelemeden problemi bulmak zor.
En basit çözüm bir tanıdığınızdan denemelik harddiskini ödünç almak, eğer takacağınız harddiskte bu şekil kasılmalar olmazsa sizin harddisk mefta demek en kısa zamanda ihtiyacınıza göre 120 veya 240gb bir SSD almanız gerek.

Keşke hdd söküp takabilsem inanın hiç bir bilgim yok.

Health kısmına göre disk sağlam ama bana sorarsanız o kısım yanıltıcı olabiliyor. Ciddi bir sorun var ortada. Anakart nedir ?
Recep abi everest programını indirdim anakarta bakmak için bilinmiyor diyor başka nasıl bakabilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:

keşke hdd söküp takabilsem inanın hiç hiçb bilgim yok

Cpu-z programından bakabilirsin.

Cpu-z programından bakabilirsin.
Sanırsam bu Ugur abi:

4.png

Casper nirvana notebook yazıyor cpuz programında ilginç..

Abi valla pc den çok anlasaydım bunu hazır almazdım. Kendim toplardım ama ne yazıkki bu seferlik böyle oldu. Vatan'da güzel PC'ler vardır dedik aldık böyle çıktı. Şimdide ne yapacagımı bilmiyorum çaresizim.

Bir çözümü yoksa haziranda garantisi biticek servis durumu düzeltebilir mi acaba ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı