Windows 8.1 mi ? Windows 7 mi ?

ahmetdemir55

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar konu başlığı biraz saçma gelebilir saçma derken tabiki Windows 8.1 diyenler olur yani, fakat şöyle benim şimdi bilgisayarımın anakartı değişti, markası Foxcon oldu yani Foxcon anakart taktılar. Dedim ki " Abi bu bilgisayarın orijinal işletim sistemi Windows 7 ama sen Windows 8.1 at dedim " atmamış. Ben Windows 8.1 taraftarıyım KMSpico ile etkinleştireçeğim biliyorum belki yasal olmayabilir. Satın alma imkanım yok.

Windows 7 eskidi. İğreniyorum kusura bakmayın da yani o şekil.
Ben Recep abinin verdiği Windows 8.1 Update 3 indirip CD' ye yazarım, formatıda atarım. Ama ekran kartından korkuyorum. Sorun şu acaba AMD Radeon HD 4600 sürücüsünü Windows 8.1 için yükleyebilirmiyim?
Zaten başka önemli bir sürücü veya program yok, en azından bana göre yani.

Öğrenci isen DreamSpeak ile ücretsiz lisans alırsın. Hiç düşünme geç Windows 8.1 ' e kafan rahat etsin. Ayrıca sürücüyü otomatik kendisi yüklüyor. Yüklemez ise konu açıp yardım alırsın.
Windows 8.1 DreamSpark Lisans Alma rehberi | Technopat Sosyal
Windows Embedded 8.1 Industry Pro | Technopat Sosyal
Yüklersin korkma direk geç Windows 8.1.3.
Öncelikle öğrenci isen windows 8.1 lisansı için dreamspark'a bakabilirsin.

DreamSpeak lisans kaç yıllık veya ayık mı diyeyim? Aslında DreamSpeak ile uğraşmak istemiyorum desem yalan olmaz sanırım.

Fazla uğraşmıyorsun 5 dakikanı bile almaz. Lisanslı sistemin olacak. Ben 5-6 arkadaşıma söyledim. Hepsi aldı lisanslı sistemleri oldu. 5 dakika ayırmak seni zorlamaz sanırım. Lisansın süresi yok diye biliyorum. Ama emin değilim.

Sonsuz desem ve 5 dakikanı almaz .

Peki bir inceleyelim bakalım, yapmaya çalışırız. Moralim çok bozuk gerçekten bir daha güvenmediğim yerlere bilgisayarımı vermeeceğim. Babamı ikna edemedim. Verdik bir yere 250 TL tuttu. Foxcon anakart.

Fazla uğraşmıyorsun 5 dakikanı bile almaz. Lisanslı sistemin olacak. Ben 5-6 arkadaşıma söyledim. Hepsi aldı lisanslı sistemleri oldu. 5 dakika ayırmak seni zorlamaz sanırım. Lisansın süresi yok diye biliyorum. Ama emin değilim.

Şimdi sonsuz lisans diyorsunuz fakat. Öğrenci olduğumuz sürece mi?

Sınırsız lisans veriliyor. Pek üstünde durmuyorlar. Öğrenci olmayan adam da 10-15 dakikalık araştırmayla DreamSpark' tan key alabilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı