Windows 8.1 neden gecmeliyim

Daha çok oyun oynayan bir insan olarak windows 8'de çok sorun yaşıyoruz. 8.1'in oyuncu kesim için artıları nelerdir.

1-En güncel Windows'dur.
2-Daha stabil.
3-Oyun performansı yüksek.
4-Bugün ben de geçiyorum :D

Sanırım bu dört neden Windows 8.1'e geçmene yardımcı olacaktır :)

Herkesin bilgisi kendine yalnız. Ben burda insanları yanlış teşvik etmek'de istemem açıkçası, ancak benim bildiklerim bana yeter'de artar. Ayrıca Windows8.1 'ide kötülemiyorum şu anda o kurulu pc'de. Genel olarak orda yazdıklarımın tamamını okuyup cevap verseydiniz, bilgi haznemin ne'kadar çok olduğunu anlardınız. Benim yaptığım yorumlarda alaycı, tavırcı yorumlarda değil. Herkes'de memnun böyle davranmayın lütfen.

Ne dediğinin farkında mısın sen ?

Dünyada en çok kullanılan işletim sistemi Windows 7 diyorsun. Sonra herkesin bilgisi kendine diyorsun. Kurduğun cümlenin sana göre bana göresi yok. Genel istatistiklere dayanarak sonuç elde edilir. Kafadan sallayarak bilgi verip herkesin bilgisi kendine demek saçma olmaz mı? Sonuç itibari ile burada bunları yüzlerce insan okuyor. Kendine olan yanlış bir bilgiyi kendinle paylaş. Buradaki insanlara yanlış bilgilendirme yapmak anlamsız. :)

Size şunu söyleyebilirim win 8.1 gerçekten çok uyumlu ve stabil bir işletim sistemi. Eski bir pentium sisteme kurdum bilgisayara adeta can geldi fark edilir derecede hızlandı. Aynı şekilde İntel Atom işlemcili bir Netbook'a kurdum tek sıkıntısı ekran çözünürlüğü düşük olduğu için Win 8.1 ile gelen uygulamaları(haberler, mağza, hava durumu gibi) açmadı. Bunun dışında bilgisayar çok stabil ve hızlıydı.

Ayrıca oyun konusuna gelirsek Win 7'de oynadığım oyunu 8'de oynayamıyorum diye bir şey yok. Oyunları sıkıntısız ve sorunsuz çalıştırıyor. Korsan oyun oynayıp crack yapamayanlar birde oyunu güncelleştirmeyen cahiller çok rahat çamur atabiliyor. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 8.1'e geçtim 2 ay önce;
1-) Pes13 oynadığımda bellek yetersiz deyip oyun alta iniyordu. Oyun kapanmıyor ama arkadaşlarla oynarken bütün zevki kaçıyor atak ortasında.
2-) Yurtta 4-6 kişi Blur oynardık oda 8,1'de açılmadı.

Bu 2 nedenden 8.1'e geçen 2 arkadaş recovery yapıp leptoplarımızı 8.0'a döndürdük. Herkes 8,1'in ne kadar iyi olduğundan bahsediyor ama benim için iyi olmadı oynadığım 2 tane oyun vardı onlardada sorun yapınca ben pek sevmedim ama kullananlar oyun performansı daha iyi diyor.

Sorunu Windows 8.1 yapmadı sen yaptın. Birincisi Blur 8.1'de sorunsuz çalışıyor. Aynı şekilde PES de öyle. Ama hem korsan kullanıyorsun hem de korsan kullandığın halde güncellemeyi bilmiyorsun. Orijinal aldığında her iki oyunu da sorun yaşamadan oynayabileceksin. Bugüne kadar 8.1'de çalıştıramadığım bir oyun olmadı. Dedektif Fırtına bile çalıştı :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı