Windows 8.1 neden tutulmadı?

Vista vakası.

Arayüzü ilk çıktığında berbattı ve Microsoft radikal bir eğişim yapmıştı. 95'den beri aynı arayüzü tak diye değişince kimse sevmedi. 8.1 ile düzelttiler biraz, ama Vista'da olduğu gibi sorunlu ve önerilmeyen adı çıktı üzerine.

Ne yalan söyleyeyim 2 ay bile kullanamadım, Windows 10 çıkana kadar 7 kullanmıştım. Windows 8`i başlat sekmesi yüzünden kullanamadım. Hiç ısınamamıştım o başlat sekmesine.

8.1'mi tutulmadı? Hayırdır, Andromeda Galaksisinden mi yazıyorsun?

Kullanım oranları bile çok düşük sende samanyolu galaksisinde misin? efsaneydi ama tutulmadı
8 rezaletti, ama 8.1 yine iyiydi 8'e göre. Ama çok karışıktı, Başlat arayüzü çok karışıktı, amsaüstüne geri dönmek için yeniden Başlat düğmesine bas falan.

Ekleyebiliyordun başlata düğmeyi unutma
Vista vakası.

Arayüzü ilk çıktığında berbattı ve Microsoft radikal bir eğişim yapmıştı. 95'den beri aynı arayüzü tak diye değişince kimse sevmedi. 8.1 ile düzelttiler biraz, ama Vista'da olduğu gibi sorunlu ve önerilmeyen adı çıktı üzerine.
tamam ama Windows 7 Vista ile neredeyse aynı Wİndows 7 çok tutmuştu zaten babaları Longhorn da efsaneydi EN iyi işletim sistemi Windows 8.1 ve vistaydı

Yeni konular

Geri
Yukarı