Çözüldü Windows 8 kurarken 0XC0000005 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Daywalker_01

Hectopat
Merhaba arkadaşlar benim şöyle bir problemim var bu konuda. Elimde hp-pavillon dv5-1002et model laptop var dün Win 8 yükledim. Bugün de driverları yüklerken BIOS update dosyasına da tıkladım eski BIOS'u flashladı ve yenisini yükledi daha sonra PC'ye restart attı ve açıldığında bootmgr eksik hatası verdi. Yeniden format atmayı denedim (C'yi biçimlendirdim her seferinde) Bu sefer de 0XC0000005 hatası ile karşılaştım.

Windows XP CD'si ile tekrar format atmayı denedim olmadı. Win7/win8 repairleri denedim olmadı Bootmgr Eksik (Bootmgr is missing) Hatası ve Çözümü | enpedi-Windows 7 Bu sitede tarif edilenleri yapmaya çalıştım olmadı. Komut satırına C: yazdığımda the syntax of command is incorrect diyor bana bir yol gösterin de açayım şu PC'yi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde orijinal Win 8 var zaten. Onu da kurarken 0XC0000005 hatası ile karşılaştım. Ben çözümü linux kurup daha sonra tekrardan Win 8 kurarak buldum. Diğerlerinden daha kısa sürede çözdüm işi keşke o kadar vakit kaybetmeseymişim. Belki bir başkasına faydamız olursa ne mutlu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı