Windows 8 kurarken kopyalama hatası

moriste

Hectopat
Daha fazla  
Bu şekilde bir hata alıyorum. Windows 8 orjiinal CD'sinden kurarken. ne yapabilirim acaba?

1584555200558.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 8 Windows 10 aynı karın ağrısı Windows 7 en güzeli Windows 8-10 tercih etmiyorum
Doğru diyorsunuz ama Win 7 artık güncelliğini yavaş yavaş kaybetmeye başladığı için (Microsoft'un istediği oluyor) insanlar Windows 10 kuruyor ve karşılarında tükenmiş bir bilgisayar oluyor, Windows 10'a geçince, Win 7 kullanıcısı olarak deli olacaksınız. En iyisi :)

Doğru diyorsunuz ama Win 7 artık güncelliğini yavaş yavaş kaybetmeye başladığı için (Microsoft'un istediği oluyor) insanlar Windows 10 kuruyor ve karşılarında tükenmiş bir bilgisayar oluyor, Windows 10'a geçince, Win 7 kullanıcısı olarak deli olacaksınız. En iyisi :)
Evet ama Windows 10 falan kurdum hiç güzel değil kendi kedine güncelleme yapıyor kasıyor Bilgisayarım iyi olmasına rağmen aman Windows XP`lerdede deli olduk Windows 7 içinde deli olmaya razıyım gittiği yere kadar frenliyeceğim

Evet ama Windows 10 falan kurdum hiç güzel değil kendi kedine güncelleme yapıyor kasıyor Bilgisayarım iyi olmasına rağmen aman Windows XP`lerdede deli olduk Windows 7 içinde deli olmaya razıyım gittiği yere kadar frenliyeceğim
Ben de onu anlatmıştım. Windows 7'den sonra iyi bir bilgisayar olsa bile Windows 10 hantal bırakıyor sistemi.

Hala kullanan var mı Windows 8 falan beş kuruş etmiyor
Hala kullanan var mı derken daha eski bir OS kullanmanız...

Her sistem, her donanım Windows 10 için yeterli olmayabiliyor. Ve Windows 7 için de gerekli sürücüler bulunamayabiliyor (örn. dizüstü touchpad sürücüleri). Bu sebeple düşük kaynak tüketimi sebebiyle Windows 8 tercih edilebiliyor. Her seferinde arayüz yüzünden bu sistemi kötüleyenleri kahvemi yudumlayarak izliyorum...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı