Windows 8'de çalıştıramadığınız oyunlar?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar DirectX 2010 yükledim ve STEAM üzerinden aynı sorunu yaşayan birinin paylaştığı Crysis için 64 Bit sistemlerde çalışmasını sağlayan Bin64 dosyasını indirip, oyunun kurulu olduğu yere attıktan sonra sorunsuz bir şekilde oynamaya başladım. Yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim.

Bir tanıdığım Metin2 Türk'ü normal oynayabiliyor, fakat PVP oynamak istediğinde bu hatayı alıyor.

y0CldkA.jpg

Arkadaşının aynı oyunu, aynı dosyalar ile hata almadan oynadığını ve O'nun işletim sisteminin Windows 7 olduğun söylüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 8 işletim sistemi kullanıyorum.

Intel i7-3630QM
8 GB 64 Bit
GeForce GT630M 4GB

Sahip olduğum sistem de bu. Yanlış bir şey yazmışsam , afedersiniz. Bu konuda çok da bilgili biri değilim. Zoo Tycoon 2 oyununu yüklüyorum ve açıyorum , bir süre oynadıktan sonra oyun kasmaya başlıyor her türlü seçenekte çalıştırdım oyunu ama neden olduğunu çözemedim , daha doğrusu doğru anlatımı nedir bilmiyorum ama oynadığım bölümde geliştikçe görüntüdeki ayrıntılar ve objeler arttıkça kasmaya başlıyo .

Sistemimin bu oyun için yetersiz olma durumu olduğunu zannetmiyorum. Oynadığım oyun da sahtedir. Orijinali alındıgım zaman bu sorun ortadan kalkar mı ? Bununla alakalı mıdır?

Sorun neyden kaynaklanmıştır ? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Orijinal aldığınızda sorun çözülebilir zira oyun için v22 güncellemesi çıkmış. Bir de ekran kartı sürücünüzü güncellemenizi tavsiye ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı