Çözüldü Windows Defender sürekli tehdit buluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

lastlaugh

Centipat
Windows Defender sürekli tehdit buluyor. Son 1 ay içinde Steam harici bir yerden hiçbir şey indirmedim. Kaspersky ücretsizi indirip tarama yaptım fakat bir tehdit bulmadı diyor. Taramadan sonra tekrar Windows Defender ile tarama yaptım fakat yine tehdit buluyor. Başka bir virüs programı indirip taratsam mı yoksa bu bir hata mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows Defender sürekli tehdit buluyor. Son 1 ay içinde Steam harici bir yerden hiçbir şey indirmedim. Kaspersky ücretsizi indirip tarama yaptım fakat bir tehdit bulmadı diyor. Taramadan sonra tekrar Windows Defender ile tarama yaptım fakat yine tehdit buluyor. Başka bir virüs programı indirip taratsam mı yoksa bu bir hata mıdır?
False-positive yani yanlış algılama olabilir. Kaspersky bir şey bulmadıysa %99 bir şey yoktur.

Malwarebytes indirin deneyin, bir de ekran görüntüsü atar mısınız?

Wİndowsu çöp olarak ürettikleri gibi antivirüsü de çöp.
%90 yeni gelen güncellemelerden dolayı. Güncellemelerden sonra mavi ekran almadığınıza şükredin. :)

20 yılda 1 kere işime yaramadı Defender. Hep virüslü olmayan exe dosyalarını karantinaya aldı. GB'larca indirdiğim dosyalarımı tekrar indirmek zorunda kaldım. Cihazda izin verdiğim halde geri yüklemedi. Karantina boş görünüyor.

Kaspersky ile tam tarama yap, virüslü dosyaları sil ve defenderden uzak dur.
Classic Windows 10 problems.
Bknz: Classic Windows 10 problems vol 16.851

20 yılda 1 kere işime yaramadı Defender. Hep virüslü olmayan exe dosyalarını karantinaya aldı. GB'larca indirdiğim dosyalarımı tekrar indirmek zorunda kaldım. Cihazda izin verdiğim halde geri yüklemedi. Karantina boş görünüyor.

Kaspersky ile tam tarama yap, virüslü dosyaları sil ve defenderden uzak dur.

Bknz: Classic Windows 10 problems vol 16.851
tam tarama yaptım fakat tehdit bulunamadı diyor.

Log nerede?
Windows Defender harici Anti-Virüs programı kullandınız mı?
Kaspersky ile tam tarama yapar mısınız?
windows defender tehdit bulduktan sonra kaspersky free indirip tarama yaptım şimdi de tam tarama yaptım fakat tehdit bulmuyor.

Geri
Yukarı