Windows etkinleştir nasıl giderilir?

Blisterx

Centipat
RAM
8X2 16 GB RAM 3200MHZ
SSD veya HDD modeli
500GB
Ekran kartı
GTX 1660 SUPER
Anakart
ASUS PRIME H610M-E D4
İşlemci
İ3 12100F
Herkese merhaba, ben bilgisayarımı freedoos aldım. Windows'u kendim yükledim ancak keyim yoktu. Bu yüzden etkinleştirilmedi yazısı veriyor.

Herkese merhaba, ben bilgisayarımı freedoos aldım. Windows'u kendim yükledim ancak keyim yoktu. Bu yüzden etkinleştirilmedi yazısı veriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hatayı giderirsin ama bir süre sonra tekrar gelecektir key alana kadar.

Artı -1 Eksi

Sakın gidip de KMSpico kullanmayın KMSpico'ya son verildi. KMSpico'nun orijinali artık yok eskiden virüssüzdü ama şu an %99 virüslü, ben kendimde kullandım bir sıkıntılar vardı PC'de temiz kurulum yaptım kurtuldum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ucuza key alabilirsiniz daha geçen ay bende buradan aldım.
Key MAK çıktı desteğe yazdım yeni kod gönderdiler Retail oldu bir sıkıntı olmuyor sizde de olursa e mailden yazın hızlı dönüş yapıyorlar.

Arkadaşın dediği gibi çok büyük sıkıntı bu KMSpico format atın temizinden bilgisayarınızın virüslü olması kesin gibi bir şey. Üstte attığım videoyu izlerseniz anlarsınız.

Geri
Yukarı