Windows indirilenler klasörü yanıt vermiyor

Jacquez

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar indirilenler klasörünü açamıyorum. Kapatmaya çalıştığımda da yanıt vermiyor hatası alıyorum. Diğer klasörlerde sorun yok ama. Nasıl çözerim?

Biraz geç olacak ama bulduğum basit çözüm belki birinin işine yarar. Bilgisayardaki herhangi bir dosyayı farklı kaydete bastıktan sonra indirilenler klasörünü seçin. Dosya türü *all seçin. Klasör içerisindeki tüm dosyaları görüyor olacaksınız. En son indirdiklerinizi silin, sorun çözülecektir.

Şahsen bende de böyle bir sorun oldu 250 sayfalık JPG'yi bir klasör içine indirince indirilenler açılmamaya başladı. Bu arkadaşın dediği yöntemle sadece belirli bir dosyayı masaüstüne aktardım ve düzeldi.

O yöntemi söyleyebilir misiniz acaba?
Bende de aynı sorun var da.
Şahsen bende de böyle bir sorun oldu 250 sayfalık jpg yi bir klasör içine indirince indirilenler açılmamaya başladı. Bu arkadaşın dediği yöntemle sadece belirli bir dosyayı masaüstüne aktardım ve düzeldi.
O yöntemi söyleyebilirmisiniz acaba
bende de aynı sorun var da
Biraz geç olacak ama bulduğum basit çözüm belki birinin işine yarar. Bilgisayardaki herhangi bir dosyayı farklı kaydete bastıktan sonra indirilenler klasörünü seçin. Dosya türü *all seçin. Klasör içerisindeki tüm dosyaları görüyor olacaksınız. En son indirdiklerinizi silin, sorun çözülecektir.
çok sağol ya çok işe yaradı

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı