Çözüldü Windows Insider nasıl kaldırılır?

• Konuyu başlatan KXR4
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 502
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KXR4

Centipat
Daha fazla  
Ben Windows 10 kullanirken Windows Insider programına kayıt oldum. Windows 11 güncellemesi gelmeye başlayınca Windows Insider'dan çıkış yaptım ama hala güncellemeler gelmeye devam ediyordu. Windows 11'e geçince güncellemeler gelmeyi keser diye düşündüm Windows 11'e geçtim fakat Windows Insider güncellemeleri hala geliyor. Gelmemesi için ne yapmam gerekiyor?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (13).png
    Ekran Görüntüsü (13).png
    137,5 KB · Görüntüleme: 33
Çözüm
Önemli dosyaların varsa yedek alıp sıfırdan kurulum yapmak kesin çözüm sağlayacaktır o zaman.
Böyle gözüküyor.

Önemli dosyaların varsa yedek alıp sıfırdan kurulum yapmak kesin çözüm sağlayacaktır o zaman.

Herhangi bir önemli dosyam yok fakat sıfırdan kurulumu nasıl yapabilirim? Bilgisayarcıya götürmeden evde yapabilir miyim?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (14).png
    Ekran Görüntüsü (14).png
    132 KB · Görüntüleme: 22
  • Ekran Görüntüsü (15).png
    Ekran Görüntüsü (15).png
    293,7 KB · Görüntüleme: 28
Biraz beklemen gerek sanırım.
Eki Görüntüle 1845479

Tabii ki yapabilirsin bunun için 8 GB bir USB bellek yeterli olur. Rehber için Technopat'ın videolarına bakabilirsin.

Ama o sırada indirmeleri yapıyor orada endişe ediyorum işte.

Biraz beklemen gerek sanırım.
Eki Görüntüle 1845479

Tabii ki yapabilirsin bunun için 8 GB bir USB bellek yeterli olur. Rehber için Technopat'ın videolarına bakabilirsin.

Teşekkürler kanka az önce dikkatlice inceleyince gördüm Windows Insider'dan hemen çıkmak için Windows sürümünü temiz bir şekilde yüklemeniz gerekmektedir yazıyor.

Son düzenleme:
Biraz fazla rahatsız etmiş olacağım ama temiz kurulum için yeniden başlatırken Shift'e basılı tutup oradan her şeyi kaldır ve sürücüleri tamamıyla temizle desem düzelir mi sence yoksa USB kullanmak zorunda mıyım?

Temiz kurulum dediğimiz şey USB kullanarak oluyor eğer temizle dersen yine bir takım kalıntılar olur, işinizi görür mü? Evet ama zaten tüm veriler gidecekken USB ile temiz kurulum en mantıklısı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı