Windows Longhorn'u USB'ye yazdırma

ProjectGTX

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, yukarıda belirttiğim gibi Windows longhornu USB'ye yazdırmak istiyorum. Rufus ile denedim olmadı.

🥱 Longhorn mu kaldı ya USB boot Windows Vista öncesi olmaz sistemin hiç stabil olmaz Allah akıl fikir versin.
Düzgün konuşmaya nedersiniz pc sine windows whistler kuran vardı ve time bomb yüzünden bana allah akıl fikir versin diyorsunuz ben yardım istiyorum sizin çirkin konuşmanızı değil 😐
Sanal makinede deneyecekse neden USB'ye yazdırıyor?

PC'ye kuracağım denemek istiyorum PC de sadece 2 GB RAM var ve 1.7 GBını Windows 7 kullanıyor ondan.
Vm ile deneyebilirsin.

USB'ye yazdırmak istiyordum aslında 300 MB ile deniyemem.

Hocam kesinlikle önermem, Vista bile stabil çalışmıyorken o hiç düzgün çalışmaz. Eğer amacınız performans ise longhorn yerine Linux dağıtımlarına bakabilirsiniz.

Hocam time bomb yüzünden mi anlamadım.

Time bomb nedir hiçbir fikrim yok. Eskidiği için kullanılmaz hatta yeni bir tarayıcıyı bile kuramazsınız.

Hocam time bombu şöyle özetliyim diyelim ki PC'nize Windows XP'nin betası olan whistleri kurdunuz ve whistler kurulduktan sonra PC nizi yeniden başlattınız ve karşınıza bilgisayarınızı güvenli şekilde kapatabilirsiniz yazası çıktı ve bu hata bildiğim gibi BIOS'tan betanın ilk çıktığı zamana almak gerek öyle şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı