Çözüldü Windows Setup Üzerinden Format Atılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DDLAO

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Şehinşah Konseri
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben şu anda indirdiğim Windows Setup'ını bilgisayarıma kuruyorum. Boot etmeyi BIOS'umda bulamadığım için (USB görünmüyor gibi bir şey değil, Boot menüsü var ama orada Boot etme yeri yok.) setup üzerinden format atmayı deniyorum. Şu an yükleniyor ama, bu yaptığım format sayılır mı? Tüm dosyaları vs. silmesini istedim. Windows da yeniden yükleniyor, yani format sayılır, değil mi? Bir de bu kuracağım Windows, UEFI mi olacak? Bu yaptığım bir sorun oluşturur mu?

Çözüm
Hocam birazdan BIOS'un fotoğrafını atacağım. Oradan . Videolarda falan hep BIOS'ta oluyor Boot'lar ama bende sadece Boot ayarları var. Yani USB, HDD falan görünmüyor.

Eğer o video hata veriyorsa bu videoyu dene.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Boot Manager de zaten o menüde oluyor. UEFI sistemde olur.
Hocam birazdan BIOS'un fotoğrafını atacağım. Oradan yardım ederseniz sevinirim. Videolarda falan hep BIOS'ta oluyor bootlar ama bende sadece boot ayarları var. Yani USB, HDD falan görünmüyor.

Hocam birazdan BIOS'un fotoğrafını atacağım. Oradan . Videolarda falan hep BIOS'ta oluyor Boot'lar ama bende sadece Boot ayarları var. Yani USB, HDD falan görünmüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm

Hocam sizde de her şey varmış ha. :D İkisini de kullanırım ben. Teşekkür ederim, iyi forumlar. :) Onu henüz yapamam ama yarın falan denerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı