Windows ucuz key almak

1sa1as

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ucuz uygun orijinal, risksiz. Windows 10 keyi almak istiyorum. Site olarak N11, Hepsiburada, Trendyol vb. güvenli site olması gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ucuz uygun orijinal, risksiz. Windows 10 keyi almak istiyorum. Site olarak N11, Hepsiburada, Trendyol vb. güvenli site olması gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Saglamlisans üzerinden alabilirsin. Yasal değil aklında bulunsun.

Yazılımbudur sağlam lisans gibi yerlerde bulunmaktadır arkadaşların dediği gibi yasal değildir bilgin olsun 10 Pro key 5.56 ya almıştım.

Gittigidiyor üzerinden ElectronikLisans satıcısından almıştım. Orayı öneririm. 100 liraydı fiyatı ve Retail key satıyor.

MAK key satma ihtimalleri var, aynı keyi birçok kişiye satabiliyorlar, kullanıcı sınırı aşıldığı zamansa key iptal edilebiliyor, OEM veya Retail olduğundan emin olduktan sonra alabilirsiniz, Microsoft'tan almadığınız sürece bu lisanslara para vermenizi önermem, ücretsiz dijital lisans edinmenin yolları var;
Crack değildir ve güvenlik riski yoktur!

Gittigidiyor üzerinden ElectronikLisans satıcısından almıştım. Orayı öneririm. 100 liraydı fiyatı ve Retail key satıyor.

Zaten yasal olmayan bir satış şekline 100TL vermek 🤌 eBay, Amazon gibi yerlerden 15TL'ye bulunabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Keyi satın aldıktann sonra bunu yapıp orijinal olduğunu anlayabilir miyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Keyi satın aldıktann sonra bunu yapıp orijinal olduğunu anlayabilir miyim?

Keyin orijinal olamaması gibi bir durum olmaz, etkinleştiriyorsa orijinaldir, satın aldıktan sonra CMD'ye.
"Slmgr -dli" yazın, Retail veya OEM yazıyorsa doğru almışsındır, anlamazsanız atın buraya söyleriz size.

Keyin orijinal olamaması gibi bir durum olmaz, etkinleştiriyorsa orijinaldir, satın aldıktan sonra CMD'ye.
"Slmgr -dli" yazın, Retail veya OEM yazıyorsa doğru almışsındır, anlamazsanız atın buraya söyleriz size.
Tamam teşekkür ederim
Cevap yazan herkese teşekkür ederim 7-10 gün içinde alıp size dönüş yapıcam
Direkt link atabilir misiniz?Aldığınız varsa.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı