Windows Vista neden tutulmadı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu arada konu sahibinin yaşı biraz küçük. Biraz araştırırsanız Sosyal'de kanalını bulursunuz. Hatta YouTube'den bile bulursunuz. Direkt link atmayayım ayıp olur.
Ben de buldum hocam.
Mesela ben de daha küçüğüm ama forumda en eski sistemi önermiyorum. Windows 10 1511 kadar RAM tüketiyordu be.

Hocam "betadan finale" bunu okuyun hocam anlarsınız. Daha dün Virtual box a longhorn kurdum, Vista'dan daha iyi hissettirdi.

Vista'nın tek iyi tarafı çok çok güzel görünmesiydi. Bana kalırsa Win 10'dan bile güzel görünüyor.(bana kalırsa Win 3.1 bile daha güzel görünüyor Win 10'dan neyse)

Vista olamamış bir sistemdi. İnsanların Vista kullanması için hiçbir sebep yoktu. Sonradan düzeltmeleri bir şey değiştirmez. Bakın Cyberpunk 2077'ye ilk çıktığında ne kadar küfür yedi. Şimdi yavaş yavaş düzeltiyorlar ama eskiden oynayanlar geri gelecek mi? Hayır tabii ki de.

Vista düzelttiğinde güzeldi, şu anda da insanların Vista kullanması için hiçbir sebep yok.

Hocam "betadan finale" bunu okuyun hocam anlarsınız. Daha dün Virtual box a longhorn kurdum, Vista'dan daha iyi hissettirdi.

Vista'nın tek iyi tarafı çok çok güzel görünmesiydi. Bana kalırsa Win 10'dan bile güzel görünüyor.(bana kalırsa Win 3.1 bile daha güzel görünüyor Win 10'dan neyse)

Vista olamamış bir sistemdi. İnsanların Vista kullanması için hiçbir sebep yoktu. Sonradan düzeltmeleri bir şey değiştirmez. Bakın Cyberpunk 2077'ye ilk çıktığında ne kadar küfür yedi. Şimdi yavaş yavaş düzeltiyorlar ama eskiden oynayanlar geri gelecek mi? Hayır tabii ki de.

Vista düzelttiğinde güzeldi, şu anda da insanların Vista kullanması için hiçbir sebep yok.
Kesinlikle tartışmayı özetleyen yorum. Hocam bu arada rehberden mi kurulum denediniz?

Bütün Windowslar eminim Vista'dan daha iyidir. Vista, Aero'nun ilk versiyonu ve aşırı ram tüketiyor. Vista fanboyu sanırım terketmiş.

Hangi ISO dosyasını denediniz hocam? Ayrıca bir sıkıntısı varsa güncelleme yapayım rehbere.

Yok hocam sizin attığınız rehberde görememiştim. Archive. Orgdan indirmiştim. Sonra bir YouTube videosunun altındaki ISO'yu indirdim. Dediklerinizi yapınca oldu.

(ISO da sıkıntı yoktu da Virtual box u pek beceremedim, XP tam kurulurken ISO'yu değiştirmeyi yapamadım.)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı