Windows XP hala kullanılır mı?

Olabilir aslında ama kesinlikle Rufus,Aioboot gibi programlarda olmuyor denedim bizzat :)
Evet hocam çünkü xp de flashla kurulum için destek yok normalde , Easy2Boot sağolsun çok işimi gördü eskiden.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows XP'nin desteği 8 yıl önce sona erdi dolayısıyla güvenlik ve yazılım güncelleştirmelerini alamazsın.

Sonuç olarak Windows XP'yi kurarsan yazılım güncelleştirmeleri yaplımadığı için kolaylıkla bilgisayarına virüs girebilir.

Windows XP'nin desteği 8 yıl önce sona erdi dolayısıyla güvenlik ve yazılım güncelleştirmelerini alamazsın.

Sonuç olarak Windows XP'yi kurarsan yazılım güncelleştirmeleri yaplımadığı için kolaylıkla bilgisayarına virüs girebilir.
Windows XP'nin 2009'da çıkan POS'lu bir sürümü var 2019'da desteği bitti.

Selam arkadaşlar sizlere birkaç sorum olacak Windows XP 2022 de kullanılır mı? Ve eski donanım bir bilgisayar için halen daha kullanılır mı? Evde ilk kullandığım Arçelik hazır set bilgisayarım için soruyorum. Sistem çok eski 1998'den kalma ve orijinal Windows 98 SE key bulunmakta. 98 için birçok program desteğini kesti fakat XP için devam edenler var sistemim çok zayıf olduğu için XP'ye geçilir mi diye soruyorum sistem özelliklerim aşağıda mevcut şimdiden teşekkür ederim.
Tiny Core kurun, @Linuxginar.

Sistemin bayağı eski. Zaten XP dışında başka kaldırabilecek işletim sistemi yok gibi. Eğer kullanabilirseniz Linux dağıtımları da kullanabilirsiniz.

Selam arkadaşlar, sizlere birkaç sorum olacak Windows XP 2022 de kullanılır mı? Ve eski donanım bir bilgisayar için halen daha kullanılır mı? Evde ilk kullandığım Arçelik hazır set bilgisayarım için soruyorum. Sistem çok eski 1998'den kalma ve orijinal Windows 98 SE key bulunmakta. 98 için birçok program desteğini kesti fakat XP için devam edenler var sistemim çok zayıf olduğu için XP'ye geçilir mi diye soruyorum sistem özelliklerim aşağıda mevcut şimdiden teşekkür ederim.

Kullanlılır fakat XP Chrome'ye bile girmiyor şu an Vista kur zorlayıp RAM'i azıcık arttır. Konunun kilitlendiğini biliyorum fakat buradan cevap arayanlarda olabilr.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı