Windows'ta KMS dosyaları var

nikama

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar bugün bilgisayarıma antivirüs yükledim ve bunları buldu.

hlp.png

Bunları sileyim mi? Crackim gider mi? Bu arada bilgisayarcıya formatlattırdım ve orijinal Key'im yok.

Merhabalar bugün bilgisayarıma antivirüs yükledim ve bunları buldu.

Eki Görüntüle 1022435

Bunları sileyim mi? Crackim gider mi? Bu arada bilgisayarcıya formatlattırdım ve orijinal Key'im yok.
Orijinal key almaniza gerek yok, OEM key alabilirsiniz. 50 TL bile degil. Ayrica temiz kurulum yapmanizi oneririm, isletim sistemine zarar veriyor KMS.

Normalde gider fakat sizde sonuç ne olur bilmem. Şimdiye kadar antivirüs sonrası hep gittiğini gördüm. Ek olarak internette ucuza OEM ve MAK keyler satılıyor. Onlardan alıp sisteme temiz kurulum yapabilirsiniz. Çünkü KMS ile olacak iş değil bu.

Hocam temizinden format atın bir güzel kurtulun yıkansın bilgisayarınız. :)
Daha sonra da 20-30₺ anahtarlardan alırsınız, kullanırsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
KMS'den kurtulmanın tek yolu temiz kurulumdur. Daha sonra internette makul fiyatlara satılan key'lerden satın alıp etkinleştirebilirsiniz.
Temiz kurulum için:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam kirletilmiş sürümü dolaşıyor internette, 6 sene önce site kapanmamıştı ve sizde temiz sürüm var. Herkes içine zararlı doldura doldura virüs yuvası oldu program. O yüzden artık yapılmamalı.

Mahallede'ki bilgisayarcılara götürmeyin hepsi KMSpico kullanıyor ve kuruyor onlara o işi yapması için gerekli belgeyi veren şirketlere buradan selamımı iletiyorum.

Geri
Yukarı