Windows'ta KMS dosyaları var

Bilgisayarcı bir formata 50 60 lira alıyor yazık günah ayrıca KMS kuruyor.
Senelerdir böyle işliyor. Vida, harddisk, RAM, habersiz parça çalma... Nam salmış kişiler haricine götürülmemeli zaten.

Hocam kirletilmiş sürümü dolaşıyor internette, 6 sene önce site kapanmamıştı ve sizde temiz sürüm var. Herkes içine zararlı doldura doldura virüs yuvası oldu program. O yüzden artık yapılmamalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dediğin doğrudur, videoyu izlemeyeceğim. Temiz KMS sürümleri bir yere toplansa güzel olabilir (!)

:) Daha geçen KMS yüzünden Windows Search'ım vs. bozulmuştu.
Neden KMS yüzünden :)

Format KMS'yi tamamen silmiyor haberiniz olsun. Format attıktan sonra yine kendi kendine etkinleşecektir.
Windows 8'e KMS kurulup sistemin bir Microsoft hesabına eşitlendiğinde orijinal Windows olarak geçtiğini görmüştüm. Devamında aynı bilgisayara temiz Windows 10 kurulduğunda da hesaba bağlayınca direkt etkinleştiğine tanık oldum.

Senelerdir böyle işliyor. Vida, harddisk, RAM, habersiz parça çalma... Nam salmış kişiler haricine götürülmemeli zaten.

Dediğin doğrudur, videoyu izlemeyeceğim. Temiz KMS sürümleri bir yere toplansa güzel olabilir (!)

Neden KMS yüzünden :)
Araştırdığın zaman görebilirsin, yaşadığım soruna %90 KMS sebep oluyor. Ayrıca yaşanması için başka bir sebep yok, bilgisayara düzgün ve sorunsuz bir şekilde yeni format atılmış. Başka ne olabilir? Savunmak için bahane aramayın. Sizdeki düzgün diye herkesinki düzgün mü oluyor?

R@1N yıllarca Windows aşırı pahalı olduğunda kullandım. (Kusura bakmasın Microsoft ama tutupta 1500 TL bir Key vermemi bekliyorsa daha çok bekler.) Hiçbir zararı yok. 50 TL formata veripte orijinal kurmasını beklemek nasıl bir fantezi. Lakin Key'ler aşırı ucuzladı. 10 TL bile Key var. O yüzden artık orijinal kullanıyorum bütün bilgisayarlarımda. Hem kafam rahat, yeniden aktifleştireceğim zaman telefonla Microsoft'u arıyorum. (Sistem zaten Parted Magic ile yedekli olduğu için ihtiyaç duymuyorum yeniden aktivasyona.)

Yeni konular

Geri
Yukarı