Windows'ta KMS dosyaları var

Araştırdığın zaman görebilirsin, yaşadığım soruna %90 KMS sebep oluyor. Ayrıca yaşanması için başka bir sebep yok, bilgisayara düzgün ve sorunsuz bir şekilde yeni format atılmış. Başka ne olabilir? Savunmak için bahane aramayın. Sizdeki düzgün diye herkesinki düzgün mü oluyor?

Bilgisayar kullanmayı bilmeyen kişilerle sanal ortamda karşılaştığım için garipsemediğim bir durum. Windows Search'ın nasıl bir bozukluk yaşadığına da mantık erdiremiyorum hala. Windows 10'un son sürümüne kadar akıllı index sistemi bile olmayan bir servis. A dediniz de B'yi mi buldu, yoksa hiç mi bulamadı bilmiyorum. Kaldı ki ben onu düzgün çalışmadığı için senelerdir kullanmıyorum bile 😂

Bilgisayar kullanmayı bilmeyen kişilerle sanal ortamda karşılaştığım için garipsemediğim bir durum. Windows Search'ın nasıl bir bozukluk yaşadığına da mantık erdiremiyorum hala. Windows 10'un son sürümüne kadar akıllı index sistemi bile olmayan bir servis. A dediniz de B'yi mi buldu, yoksa hiç mi bulamadı bilmiyorum. Kaldı ki ben onu düzgün çalışmadığı için senelerdir kullanmıyorum bile 😂
Hayır, çalışmıyor direkt. Bildiğiniz çalışmıyor, açamıyordum hiçbir şekilde. Ayrıca neresi düzgün çalışmıyor tam olarak anlayamadım.

Normalde gider fakat sizde sonuç ne olur bilmem. Şimdiye kadar antivirüs sonrası hep gittiğini gördüm. Ek olarak internette ucuza OEM ve MAK keyler satılıyor. Onlardan alıp sisteme temiz kurulum yapabilirsiniz. Çünkü KMS ile olacak iş değil bu.
Hocam bende kendi kendine AutoKMS diye bir virüs çıkmıştı.

Geri
Yukarı