Witcher 1 geçemediğim tazı görevi

Kyras

Hectopat
Makaleler
1
Son kısımda tazıyı öldürmeyi bir türlü başaramıyorum. Ben 1 vursam o bana 10 vuruyor ve ölüyorum. 3 tane iksir içtim hala öldüremiyorum çünkü sersemliyorum ve çok uzun sürüyor. Ne yapabilirim gerçekten delirtti bu görev. Hileye bile razıyım sadece şu bölümü geçmek istiyorum. (Oyunu en zor modda oynuyorum nasıl kolaya çekebilirim bulamıyorum.)

Kılıç modlarında bir tanesini kullanman gerek, sırayla hepsini dene. Görevi tam hatırlayamadım, resim atma şansın var mı? Belki yardımım dokunur.

Son kısımda tazıyı öldürmeyi bir türlü başaramıyorum. Ben 1 vursam o bana 10 vuruyor ve ölüyorum. 3 tane iksir içtim hala öldüremiyorum çünkü sersemliyorum ve çok uzun sürüyor. Ne yapabilirim gerçekten delirtti bu görev. Hileye bile razıyım sadece şu bölümü geçmek istiyorum. (Oyunu en zor modda oynuyorum nasıl kolaya çekebilirim bulamıyorum.)
Hangi görev tam hatırlayamadım. Arkadaşın dediği gibi görsel atma şansın varmı?

Kılıç modlarında bir tanesini kullanman gerek, sırayla hepsini dene. Görevi tam hatırlayamadım, resim atma şansın var mı? Belki yardımım dokunur.
Resim bu. Tüm kılıç modlarıyla öldürmeyi denedim. Yakında evde kılıç sallayacak duruma geleceğim.

Dosya Ekleri

• witcher.jpg
    witcher.jpg
    309,3 KB · Görüntüleme: 77
Hellbound ile savaşırken ilk kılıcını çek, daha sonra Aard kullan, ardından canavara kılıç ile saldır. Saldırı öncesi iksir içersen daha rahat alabilirsin canavarı.

Yeni konular

Geri
Yukarı