Witcher 3 Ana Hikaye Bittikten Sonra Oluşan Boşluk

Yan görevleri de yapın, ana görevler kadar sağlam yan görevlere sahip. Sizi kıskanıyorum şu anda, keşke hafızamı kaybetsem de tekrar oynasam. Unutmayı bekliyorum oyunu biraz, tekrar başlayacağım.

Hocam vallahi kafayı gömüceğim nereye kadar giderse artık. Belki 50 saatte bayıcak belki 200 sat gidecek bilemiyorum. Ben de şu an aynı şeyi Witcher 3 için diyorum ya unutsam da bir daha oynasam.
Yan görevleri de yapın, ana görevler kadar sağlam yan görevlere sahip. Sizi kıskanıyorum şu anda, keşke hafızamı kaybetsem de tekrar oynasam. Unutmayı bekliyorum oyunu biraz, tekrar başlayacağım.

Bir de şunu soracaktım; sizce oyunu uzata uzata(çoğu yan görevi yapip açık dünyanın çoğun yaparak) mı bitiriyim, yoksa önce ana hikayeyi mi bitireyim?

Son düzenleme:
Bir de şunu soracaktım; sizce oyunu uzata uzata(çoğu yan görevi yapip açık dünyanın çoğun yaparak) mı bitiriyim, yoksa önce ana hikayeyi mi bitireyim?
Sakın önce ana görevleri bitirme, sakın! Hele hikaye modunun %60'ına falan geldiğinde iyice yavaşla. Önce yan görev sonra ana görev.

Oyunu yan görevlerle beraber sıkılmadan kaç saatte bitirmemi önerirsiniz? Ya da siz kaçıncı saatte bitirmiştiniz oyunu?
Ben oyunun sonu nasıl bitecek diye full ana görev yaparak ilerledim, pişmanım. Kaç saatte biter bilmiyorum, karşınıza çıkan yan görevleri yapın işte. Sırf görev değil, etrafta gezinin de. NPC'ler beyinsiz değiller, oyuna başladığınızda anlayacaksınız beni. NPC'ler çok gerçekçi, yapay zeka değil gibiler. Dost Kayaoğlu'nun inceleme videosunu izlerseniz daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Dün gece 170 saatin sonunda yan görevler ve ana hikaye bitti. Oyunu belirtilen en iyi sonla bitirdiğini söylemeliyim ki keşke 2. iyi sonla bitirseydim dediğim de olmadı değil. DLC'lere yaklaşık 1 ay sonra başlamak istiyorum. Her ne kadar deli gibi oynamak istesem de oyun dışında da hayatımız var elbette. 2 haftada bitirmişim oyunu, 2 hafta boyunca yol arkadaşım olmuş. Şimdi de muhteşem bir boşluk hissediyorum. Keşke öğrenci zamanlarımda 5-6 sene evvel oynasaydım, çalışıp harçlığımı çıkartıp sistem topladaydım diyorum. Şimdi de muhteşem bir boşluk içerisindeyim. Lanet dünyanın içerisinde kendime yer bulmak Yen ve Ciri'nin hayatında rol almak istiyorum. İşte beni böyle etkiledi bu oyun. 24 yaşında koca bir dana olarak söylüyorum bunu, 8 yıl önce oynadığım Witcher 2'de de oldukça etkilenmiştim ama beni böyle olmasa bile etkileyen 3 oyun var ki onlar Witcher 2, Alan Wake, Mafia 2 oyunlarıydı. Bu kadar boş yaptığım yeter sadece belli bir yaşa gelmeme rağmen hissettiklerimi az biraz size aktarmak istedim sayın forum sakinleri. Eğer oyunu vaktiyle oynasaydım hazırladığım üniversite sınavını erteler ve kendimi hype trenlerinde kaybolmuş bir vaziyette bile bulabilirdim. Yeni Witcher oyununu da Cyberpunk gibi yapmazlar umarım... Umarım akıllanmışlardır. Üzerimdeki duygusallığı atmam 1 hafta sürmez diye düşünüyorum. Ben de arındırılmış kafayla 1 ay sonra DLC'lere başlarım hem de olası oyundan sıkılma ihtimalimi kaldırmış olurum. Eğer derseniz: Bana ne, ne anlatıyorsun bize bunları diye :)
Açıkçası çevremde oyun oynayan kimse yok belki FIFA oynarlar o da belki... Konuşabileceğim tek yer de burası.
Ben de sizin gibi bazı oyunların etkisinde kalıyorum. Bunlardan bir örnegi Witcher 3. İnanılmaz bir şeydi.

Ben de sizin gibi bazı oyunların etkisinde kalıyorum. Bunlardan bir örnegi Witcher 3. İnanılmaz bir şeydi.
Hem iyi hem kötü bir şey insanı işinden dahi alıkoyabiliyor. Umarım DLC'ler beni bu kadar etkilemez. Yorumunuz benim için çok değerli aynı fikirleri paylaşmak çok güzel bir his teşekkür ederim

Hem iyi hem kötü bir şey insanı işinden dahi alıkoyabiliyor. Umarım DLC'ler beni bu kadar etkilemez. Yorumunuz benim için çok değerli aynı fikirleri paylaşmak çok güzel bir his teşekkür ederim
Valla öyle hocam. İnsanı biraz hayattan uzaklaştırıyor. Okadar etkiliyor ki sanki yakının ölmüş de moralin bozuk dolaşıyorsun. Ben böyleyim mesala.

Ben oyunun sonu nasıl bitecek diye Full ana görev yaparak ilerledim, pişmanım. Kaç saatte biter bilmiyorum, karşınıza çıkan yan görevleri yapın işte. Sırf görev değil, etrafta gezinin de. NPC'ler beyinsiz değiller, oyuna başladığınızda anlayacaksınız beni. NPC'ler çok gerçekçi, yapay zeka değil gibiler. Dost Kayaoğlu'nun inceleme videosunu izlerseniz daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Evet NPC'lerin şanını ben de duydum ve aşırı merak ediyorum o olayı. Tahminim GTA 5'deki gibilerdir. Zaten oyunlarda etrafdaki olaylara ve manzaralara bakmaya bayılırım ve RDR 2 de bu konuda bayağı aşmış gibi duruyor.

Aynı durumdayız.
Niye böyle acaba oyun gerçekmiş gibi de sanki çok etkiliyor. Witcher 3 bittiğinde cidden kendimi ben de boşlukta hissettim. Evde hiçbir şey yapasım gelmiyordu. Minecraft Story Mode'da bilen vardır Reubenin Ölmesi sonucu aşırı üzülmüştüm. 2-3 gün etkisinde kaldım. Alt tarafı bir hayvan. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı