Witcher 3 ana karakterler nerede bulunur?

Ben bir şey seçmedim. Yen ile sevgili olunca kendisi sakin bir hayat seçti.
Tamam, Yennefer'i seçmek derken ben bundan bahsediyorum zaten. :D

Nasıl yani Ciri'yi bir daha göremeyecek miyim? Blood And Wine sonunda Yennefer'i görürüm umarım.
Ne yazık ki, göremeyeceksin. Blood and Wine'da aldığın sona göre Yennefer'i görebileceksin, her sonda yok. İyi sonu yapman lazım, daha bir şey demiyorum. Kendin oyna, kendin tecrübe et o kadarını.

Zoltan ve Roche nerede bir bilginiz var mı?
Roche'ı göremiyorsun artık, Zoltan hakkında emin değilim. Handa olabilir.

Ne yazık ki, göremeyeceksin. Blood and Wine'da aldığın sona göre Yennefer'i görebileceksin, her sonda yok. İyi sonu yapman lazım, daha bir şey demiyorum. Kendin oyna, kendin tecrübe et o kadarını.

Roche'ı göremiyorsun artık, Zoltan hakkında emin değilim. Handa olabilir.
Sağ olun. Yardımcı oldunuz. Keşke Ciri'yi görebilseydim. Son olarak bir şey sorayım, savaşın sonucu ne oldu, gram bir şey anlamadım. Kim kazandı, kim kaybett?

Selam dostlar. Witcher 3, bir kez daha bitti ve bir kez daha boşluktayım. İyi ki ek paketler var. Neyse sorum şu: İyi son yaptım, yani ciri, Witcher oldu. Bu sondan sonra, ana karakterler yani Triss, yen, ciri, roche, zoltan ve adı aklıma gelmeyen diğer karakterleri nerede bulabilirim? Yen ile sevgili oldum, ciri Witcher oldu fakat ikisi de ortalıkta yok. Bu karakterleri nereden bulabilirim?

Adını hatırlayamıyorum (mod) oyun bittikten sonra tüm karakterleri Dandelion'un mekanında topluyordu.

Roche'ı göremiyorsun artık, zoltan hakkında emin değilim. Handa olabilir.

Ciri'yi de görebilirsin ama kimseyle ilişki yaşamaman ve Ciri'nin Witcher olduğu sonu yapman lazım. o zaman Ciri geliyor evine.
Eğer kimseyle ilişki yaşamazsan ve Ciri ölür ya da tahta geçerse Dandelion geliyor evine.

Sağ olun. Yardımcı oldunuz. Keşke Ciri'yi görebilseydim. Son olarak bir şey sorayım, savaşın sonucu ne oldu, gram bir şey anlamadım. Kim kazandı, kim kaybett?
Verdiğin kararlara göre değişiyor kimin kazanıp kimin kaybettiği. O yüzden bir şey diyemem. Tabii açık dünya hiç değişmiyor, onu umursama. Mesela Redanya savaşı kaybetse bile açık dünyada varlığını sürdürüyor. Çünkü oyun bittikten sonra açık dünya haritada gezmek, varlığını sürdüren görevleri yapman için. Tabii sonradan DLC'ler eklendi.

@212374 İmparatoriçe Ciri sonunda bile Ciri yanına geliyor. Sadece ölürse Dandelion geliyor.

Adını hatırlayamıyorum (mod) oyun bittikten sonra tüm karakterleri Dandelion'un mekanında topluyordu.
Araştırayım sağ olun.
Ciriyi de görebilirsin ama kimseyle ilişki yaşamaman ve cirinin Witcher olduğu sonu yapman lazım o zaman ciri geliyor evine.
Eğer kimseyle ilişki yaşamazsan ve ciri ölür ya da Taht'a geçerse dandelion geliyor evine.
Eğer kimse ile ilişki yaşamazsam ve Ciri gelirse onunla kontrat vs. yapabiliyor muyum?
Verdiğin kararlara göre değişiyor kimin kazanıp kimin kaybettiği. O yüzden bir şey diyemem. Tabii açık dünya hiç değişmiyor, onu umursama. Mesela Redanya savaşı kaybetse bile açık dünyada varlığını sürdürüyor. Çünkü oyun bittikten sonra açık dünya haritada gezmek, varlığını sürdüren görevleri yapman için. Tabii sonradan DLC'ler eklendi.
Hangi sonlar var ve hangi kararlar etkiliyor bunu? Görebileceğim bir yer var mı? Kral Radovid öldü. Philippa isimli cadı onu öldürdü. Tek etkileyeceğini düşündüğüm şey bu.

@212374 İmparatoriçe Ciri sonunda bile Ciri yanına geliyor. Sadece ölürse Dandelion geliyor.
Onu bilmiyordum ziyarete gelme muhabbeti oluyordu hep kalıyor heralde sonrasında.
Araştırayım sağ olun.

Eğer kimse ile ilişki yaşamazsam ve Ciri gelirse onunla kontrat vs. yapabiliyor muyum?

Hangi sonlar var ve hangi kararlar etkiliyor bunu? Görebileceğim bir yer var mı? Kral Radovid öldü. Philippa isimli cadı onu öldürdü. Tek etkileyeceğini düşündüğüm şey bu.
Hayır sabit duruyolar sadece konuşabiliyorsun.

Geri
Yukarı