Sürprizbozan Witcher 3 B&W en iyi son sizce nedir?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Olgierd'i öldürdün mü? O konuda ne düşünüyorsun?
Hocam bırakacaktım aslında O'dimm öldürsün diye, ama sonradan bütün dlc boyunca 3 dileğini gerçekleştirdiğimiz için,(ayak işlerini) o kadar iş boşa gitmesin diye bulmacayı çözüp Iris isimli kılıcı almayı tercih ettim. Zaten pişman olmuştu kendisi yaptığı şeylerden dolayı.

Hocam bırakacaktım aslında O'dimm öldürsün diye, ama sonradan bütün dlc boyunca 3 dileğini gerçekleştirdiğimiz için,(ayak işlerini) o kadar iş boşa gitmesin diye bulmacayı çözüp Iris isimli kılıcı almayı tercih ettim. Zaten pişman olmuştu kendisi yaptığı şeylerden dolayı.
Doğru olanı yapmışsın bence. Olgierd de çok iyi birisi değil ama O'Dimm'in o sıfatını görmek için dağları delerim. :D

Benim için en iyi son Dettlaff'ı öldürmek. İlk olarak arkadaşımız Milton'u öldürürken suçüstü yapıyoruz, yine de Regis'in de ısrarıyla sevgilisini bulmak için Dettlaff'a yardım etmeye başlıyoruz. Syanna'yı bulduktan sonra Dettlaff'a kandırıldığını söyleyip gözünü açıyoruz. Sonra Syanna gelmedi diye adam gidip şehre saldırıyor, hem masum insanlar ölüyor hem de o kadar yardım etmemize rağmen Anna Henrietta'ya karşı bizi sıkıntıya sokuyor. Her şeye rağmen biz yine Regis'i dinleyip işi tatlı yoldan halletmeye çalışıyoruz, Syanna'yı Dettlaff'ın ayağına götürüyoruz, adam yine sinirlenip bize saldırıyor. Dettlaff haklıyken haksız duruma düşürdü kendini, biz elimizden geleni yaptık olayı çözmek için. Regis de bunu bildiği için en sonunda Dettlaff'a müdahale etmek zorunda kalıyor.

Geri
Yukarı