Witcher 3 Baron'un karısını bulmak

KÖPEK

Decapat
Daha fazla  
Witcher 3'te baronun karısını bulma görevinde benden ipuçları bulmamı istiyor ama harita da herhangi bir yer işaretli değil ve başka forumlarda bir kitaptan bahsediyorlar ama benim envanterimde öyle bir kitap yok. Yardım edebilir misiniz?

Witcher 3'te baronun karısını bulma görevinde benden ipuçları bulmamı istiyor ama harita da herhangi bir yer işaretli değil ve başka forumlarda bir kitaptan bahsediyorlar ama benim envanterimde öyle bir kitap yok. Yardım edebilir misiniz?
Ah eski günler, hatırladığım kadarıyla baronun odasına fln çıkıp arıyorduk sezgiler ile (Emin değilim !), keşke bende bitirmemiş olsaydım oyunu.

Yanlış hatırlamıyorsam o kitabın çevirisi yanlıştı eğer İngilizce kaynaklara bakıyorsanız fark olabilir.
Gerçekten envanterinde yoksa tüccarları gez derim.

Diğer ana görevleriniz neler? Birkaç ana ve yan görevden sonra netleşiyor bu bölümü oyunun. Görevler ekranınızdan birkaç ekran görüntüsü paylaşabilirseniz yardımcı olayım.

Çok uzun ve ilginç bir görev o kitap cadoloz kitabı galiba sen şu geldiğin buz diyarından alacaksın o kitabı üstelik biraz ararsan bulabilirsin diye biliyorum bende bulamamıştım sonra biraz daha arayıp buldum.
Keira ile olan görevleri yapman lazım. Görevin adı ormanın hanımlarıydı hatırladığım kadarıyla.

Evet o görevde veriyorlardı yanlış hatırlamıyorsam.

Keira'nın görevinde bir görevin sonlarına doğru bir kitap buluyorsunuz ve o kitabı okuyunca "Ormanın Hanımları" diye bir görev başlıyor. O göreve başlayarak baronun karısını bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı