Witcher 3 ilişki sorunu

Faruk2342

Femtopat
Merhaba arkadaşlar. Witcher 3'de hem Triss'e hem de Yen'e açıldım ve ikisi tarafından terk edildim. İlerleyen bölümlerde çözümü yok mu? Birini seçemiyor muyum ya da DLC'lerde bir şeyler oluyor mu? Aydınlatırsanız sevinirim.

Yanlış hatırlıyor olabilir misin? Çünkü yakalandığın zaman ikisi de artık sana kin besliyor, yani yanına gelmeleri saçma olur. Ben bu şekilde bitirdiğim zaman Ciri gelmişti. O da gelemiyorsa Dandelion geliyor.

@Faruk2342 Yapabileceğiniz tek şey save'i geri almak. Bence yapmayın, yaptığınız seçimlerin bedelini çekin yoksa RPG oyun oynamanın zevki nerede? Ayrıca 2. ve 3. kez oynamak için şevkiniz olmuş olur.
Yennefer'in geldiğine eminim. Daha sonra tekrar oynadığımda Ciri gelmişti ama dediğim gibi ilkinde ikisine de açılmama rağmen Yen geldi.

Bana Triss daha iyi gelmişti. Yennefer'ın kişiliğine sahip tüm insanlardan nefret ediyorum.
Katılıyorum. Yenn çok soğuk geliyor bana. Belki de kitapları okumadığımdandır. Ama Triss de çok şey, eh. Yani biraz yavru köpek gibi. Açıkçası ikisini de defedip Shani ile bir ömür geçirmek isterdim ama Geralt'ın gönlünü yaptım ve Yennefer'ı seçtim. 😀
Haklısın böyle devam edeceğiz.
Bu arada şöyle söyleyeyim: Eğer aynı görevleri yapmak canını sıkmazsa ve verdiğin cevapları hatırlıyorsan kayıtları silerek devam edebilirsin. Başka da yolu yok maalesef.

İkisine de açılmama rağmen Yen geldi.
Açılmaktan bahsetmiyorum. İkisiyle de birlikte olmanız gerekiyor.

İlişki konusunda bu sonu görüyorsan gelmiyorlar:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sadece açılıp işi ilerletmez isen evet gelirler.

Açılmaktan bahsetmiyorum. İkisiyle de birlikte olmanız gerekiyor.

İlişki konusunda bu sonu görüyorsan gelmiyorlar:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sadece açılıp işi ilerletmez isen evet gelirler.
Aynen bu sahne oldu. Ona rağmen Yen geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı