Witcher 3 keyif vermiyor

Oyunun ilk 4-5 saati aşırı sıkıcı. Biraz daha şans verin oyuna. Gittikçe açılacak hikaye, o zaman da başından kalkamayacaksınız.

Karakterleri, atmosferi bilmiyorsanız diğer oyunların özetini dinleyin.

Şu Eniz Kirazoğlu, oyunu abarta abarta övdü diye de gidip oyuna löp diye başlamayın lütfen. Bir şey anlamazsın böyle yaparsan. Keyif alman için evrendeki olayları bilmen gerekiyor.

Nasıl desem küçük eksiklikler sanırım beni oyundan koparıyor mesela en son oyundan çıkmamın sebebi bir bug olmuştu ve kızıl gözün staminası yenilenmiyordu çok işkence çektirdi bana bütün yolları denedim sonrada yeter diye kapattım.

CD projeckt Red daha çok 2000'li yılların bvaşında oyun yapıyolarmış gibi yapıyorlar bugları pek önemsemıyorlar (örneğin syberpunk 2077) ve hile koruması yapmıyorlar veya başka bir hile koruması almıyorlar. Yani yanlış bir strateji izlıyorlar buglara denk gelenler oyundan soğuyor denk gelmiyenler oyunu bayağı seviyor.

Oyunun ilk 4-5 saati aşırı sıkıcı. Biraz daha şans verin oyuna. Gittikçe açılacak hikaye, o zaman da başından kalkamayacaksınız.

Karakterleri, atmosferi bilmiyorsanız diğer oyunların özetini dinleyin.

Şu eniz kirazoğlu, oyunu abarta abarta övdü diye de gidip oyuna löp diye başlamayın lütfen. Bir şey anlamazsın böyle yaparsan. Keyif alman için evrendeki olayları bilmen gerekiyor.

50 saat oynadım oyunu ilk 4-5 saat sıkıcı biliyorum. O dediklerinizin hepsini yaptım benim keyif almama sebebim hikaye ve oyunun içine girememeyle alakası yok.

50 saat oynadım oyunu ilk 4-5 saat sıkıcı biliyorum. O dediklerinizin hepsini yaptım benim keyif almama sebebim hikaye ve oyunun içine girememeyle alakası yok.

Yapacak bir şey yok ya RPG tarzı oyunları sevmiyorsun, ya da hikaye oyunlarını sevmiyorsun.

Arkadaşlar bence bu kafadan çıkmalısınız, bir oyun genel olarak beğeniliyorsa siz de beğenmek zorunda değilsiniz, bir film çoğunluk tarafından beğeniliyorsa siz de beğenmek zorunda değilsiniz. Bu kadar kasmanızı anlamıyorum, örneğin ben de kendimi Skyrim'e alıştıramadım çünkü oyunun hikaye sunumunu beğenmedim, rpg konusunda özgürlüğü tavana çıkartayım derken bence sunumu tabana almışlar. Siz de buna karşı çıkabilirsiniz ve ağzınızın suları akarak oynayabilirsiniz. Dediğim gibi bence zevk aldığınız şeyleri yapın, insanların size bir şeyler dayatmasına izin vermeyin.

Arkadaşlar bence bu kafadan çıkmalısınız, bir oyun genel olarak beğeniliyorsa siz de beğenmek zorunda değilsiniz, bir film çoğunluk tarafından beğeniliyorsa siz de beğenmek zorunda değilsiniz. Bu kadar kasmanızı anlamıyorum, örneğin ben de kendimi Skyrim'e alıştıramadım çünkü oyunun hikaye sunumunu beğenmedim, RPG konusunda özgürlüğü tavana çıkartayım derken bence sunumu tabana almışlar. Siz de buna karşı çıkabilirsiniz ve ağzınızın suları akarak oynayabilirsiniz. Dediğim gibi bence zevk aldığınız şeyleri yapın, insanların size bir şeyler dayatmasına izin vermeyin.

Bunu diyerek kendini felsefik, mantıklı bir kişi gibi düşünmüşsün oyunu herkes seviyorsa zaten çok büyük ihtimalle ben de seviyorumdur. Sevdiğim oyunu başkası da sevsin diye anlatırken sen burada iyi bir boş yapmışsın.

Bunu diyerek kendini felsefik, mantıklı bir kişi gibi düşünmüşsün oyunu herkes seviyorsa zaten çok büyük ihtimalle ben de seviyorumdur. Sevdiğim oyunu başkası da sevsin diye anlatırken sen burada iyi bir boş yapmışsın.
Bu iyi niyetli yoruma bu kadar ofansif bir yorum yaptığına göre "boş yapan" sensin. Ayrıca Witcher 3'ü o kadar severek oynamış biri değilim, sadece insanların bu tutumundan hoşlanmadığımı dile getirdim. Kendimi ifade etmem sana çok felsefik geldiyse o senin sorunundur, ek bir çaba göstermedim. Ayrıca nicelik senin için nitelikten önemliyse, gidip en popüler oyunu oynayıp hiçbir tartışmaya girmemen senin için daha iyi olur. Ne de olsa "herkes seviyorsa sen de seviyorsundur". Son olarak insanların "felsefik" yorumlarına "eleştiri" getirirken anlatım bozukluğu yapma ve daha dilimize dün girmiş, ne olduğu belli olmayan "boş yapmak" gibi tabirleri kullanma mümkünse, hiç ciddiye alamıyorum.

Ben 25 saatte bitirmiştim, çok keyif almıştım. Çok normal bir durum, herkes keyif alacak değil.
25 50 saatte bitiren insanların hayattan zevk aldıklarına inanmıyorum gerçekten. Grisiniz gıp gri. 200 saatle bitirdim oyunu yine de yapacak o kadar şey vardı ki nasıl zevk aliyosun 25 saatte inanamıyorum.

Merhaba az önce Witcher 3 oynamak için girdim ve 1 saat içindeyse hemen çıktım oyundan. Ben de anlamadım neden yaptığımı. Oyun beni çok hızlı bayıyor tuhaf bir şekilde. Oyunun kalitesinde hiçbir sıkıntı yok, akıyor gidiyor oyun ama nedense çok bayıyor beni. Normalde bir oyunun başına geçtiğimde kolay kolay tek oturuşta 2 saat oynamadan bırakmam oyunu ama bu Witcher 3 için geçerli olmuyor. Oyundan alabilceğim keyfi nasıl arttırabilirim? (50 saatim var)
bende oyunun ilk 3-4 saatini öyle oynadımda ne zaman berbatçık diye biz annesiz ( Küfür olarak değil annesi kaçıyo berbatçık düşünce) 1 saat onu kesmekle uğraştım ondan sonra oyun akmaya başladı bu arada o kısma gelirsen benim çözmem 1 saatimi aldı sana tavsiye hiç düz vurma full yakan skill at arada 500 falan vuruyo baya damage yiyo yani bi 2-3 saat daha oynamayın sarmazsa alt f4

Yeni konular

Geri
Yukarı