Witcher 3 nasıldır?

Oyunu 2 ay önce aldım (GOTY sürümünü) beni heyecanlandırıyorsunuz😁

Ekran Alıntısı.PNG

:) Aldığınıza değen bir oyun olduğuna emin olabilirsiniz.

Ben tüm oyunlarını bitirdim. Dizisini izledim. Kitaplarını okudum. Witcher 2 güzel bir oyun. Witcher 3 ise şahane bir oyun ama Witcher 3' ten güzel tonlarca oyun da oynadım. Şahsen sadece 3. oyunu oynayıp dünyanın en iyi oyunu diyenlere bir şey diyemem öznel bir yaklaşım.

En az 1080 Ti isteri büyük ihtimalle webtekno gibi bir sitede görmüşsünüz, tamamen yalan. Aynı haberde 32 GB RAM falan yazıyordu. Bugün 10000 liralık PC toplayan bir adam bile 32 GB RAM almıyor.

Kardeşim derdi ne anlamadım oyun Intel HD family isteyecek değil yakın da RTX 3000 serisi çıkacak.

Kardeşim her yerde yazıyor kafam da uydurmadım artık ne kadar ister ama az istemeyecği kesin.

Kardeşim derdi ne anlamadım oyun Intel HD family isteyecek değil yakın da RTX 3000 serisi çıkacak.
Biz de 2000 liralık laptopla oynanır demiyoruz herhalde. Her şeyi yanlış anlıyorsunuz, 1660S gibi bir kartla rahat rahat oynanabilecektir bu oyun.

Sırayla dizisini izledim, Witcher 1 ve 2'nin ChristopherOdd tarafından baştan sona oynanışını izledim, sonra Witcher 3 oynamaya başladım, 140 saate yakın oldu, ve oynadığım en iyi RPG diyebilirim.

Sorunları yok değil, isteyene anlatırım, ama ben bu kadar kendi içinde tutarlı RPG görmedim. En ufak sağdaki soldaki side questlere bile özen göstermiş adamlar, resmen rastgele geçtiğin köyde olan bir olay favori questlerinden olabiliyor, çok ince detaylar var. Adamlar tutkuyla yapmışlar oyunu, çok belli.

Biz de 2000 liralık laptopla oynanır demiyoruz herhalde. Her şeyi yanlış anlıyorsunuz, 1660S gibi bir kartla rahat rahat oynanabilecektir bu oyun.

Yani çok bir fark yok demek istediğim yüksek sistem gereksinimi isteyeceğin ne kastın.

Yani çok bir fark yok demek istediğim yüksek sistem gereksinimi isteyeceğin ne kastın.
Cümlelerinizi anlayamıyorum. Biraz düşünerek yazsanız daha iyi olacak. Böyle devasa bir açık dünya içerisinde şahane görselliğe sahip olan bir oyun tabiki de iyi bir bilgisayar gerektirecek ama uçuk örnekler veriyorsunuz, benim "kastığım" nokta burası zaten.

Cümlelerinizi anlayamıyorum. Biraz düşünerek yazsanız daha iyi olacak. Böyle devasa bir açık dünya içerisinde şahane görselliğe sahip olan bir oyun tabii ki de iyi bir bilgisayar gerektirecek ama uçuk örnekler veriyorsunuz, benim "kastığım" nokta burası zaten.

Oyunu oynamak için yüksek sistem gereksinim lazım. Ekonomik kriz var oyunu çok kişi oynayamaz akıcı bir oynanış için.

Oyunu oynamak için yüksek sistem gereksinim lazım. Ekonomik kriz var oyunu çok kişi oynayamaz akıcı bir oynanış için.
Anlıyorum hocam. Sizin istediğiniz şey CS:GO kaldıran bir bilgisayar ile bile oynanabilir olması sanırım, ayrıca Türkiye'de olan "ekonomik kriz" Polonyalı geliştiricinin umurunda mı sizce? Ayrıca birçok kişi bu oyunu akıcı şekilde oynayacaktır düşük bir sistemle AAA oyun oynamak diye bir şey hiçbir zaman olmadı, olmayacakta.

Geri
Yukarı