Witcher 3 nasıldır?

Kanka sen optimizasyon duydun mu hiç? Bak Stranded Deep oyununa. Ben 8 yıllık laptop ile Ultra ayarlarda rahat rahat oynadım. Neden? Optimizasyonu çok iyi. AAA oyunlarda optimizasyon iyi ise çok iyi oynarsın. Hem o internette gördüklerine hiç güvenme. Webtekno bir tane atmış. Minimuma 2080 yazmıştı. Olur mu arkadaş öyle? Türkiye’de kaç kişinin 2080’i var? Oyunun sistemi hakkında bilinen tek özellik DX12 destekleyeceği. Kısacası oyunun grafiğine bakarak ne kadar çok veya az sistem istediğine karar vermek mantıksız.

Konu bu değil yazımda da herhangi bir örnek vermedim sadece mesajlarda yanıt vermek için örnek verdim yani ben tahminimi söyledim. Bu kadar takmanız hayret. Neyse sıkıntı değil kanka senin dediğin gibi olsun benim derdim Cyberpunk sistem gereksinimi değil.

Oyundaki büyüleri koluna kazıttıracak kadar bağlayacak, Alarm, arama sesi yaptıracak kadar müzikleri güzel bir oyun :)
d5267ccd-9e6e-48ff-aca1-c88c5ddb6533.jpg

Hikayle bazlı oyunları sevmene bile gerek yok Witcher'ı sevmek için kitaplarını okudum Witcher 1 2 3'u oynadım dizisini izledim oynamazsan pişman olacağın nadir oyunlardandır

Witcher 3'ü büyük bir heyecanla indirimde satın aldım 15 FPS olarak 7 saat oynadım ve dayanamadım sildim sonra 2. oyunu aldım ısınma probleminden dolayı o da 15 FPS olunca iade ettim neyse sadece Witcher 1 kaldırıyor elimdeki makine. Sizce 1 oynamaya değer mi? Yakın zamanda PS4 almayı düşünüyorum orada Witcher 3 oynarım büyük ihtimal.

Ben tüm oyunlarını bitirdim. Dizisini izledim. Kitaplarını okudum. Witcher 2 güzel bir oyun. Witcher 3 ise şahane bir oyun ama Witcher 3' ten güzel tonlarca oyun da oynadım. Şahsen sadece 3. oyunu oynayıp dünyanın en iyi oyunu diyenlere bir şey diyemem öznel bir yaklaşım.

Dünyanın en iyi oyunu olduğunu düşünmek ile diğer 2 oyunu oynamanın ilgisi ne? Ben tüm seriyi oynadım W3 şu ana kadar oynadığım en iyi oyun diyebilirim. Ama dediğim gibi sadece 3. oyunu oynamakla olan alakasını anlayamadım.

Oyunu oynadım. 2 haftadan fazla dayanamadım. Çoğunlukla ana görevlerden ilerlemeyi denedim tabii kasılmak içinde yan görevlere baş vurdum ara ara ama bir türlü ısınamadım oyuna. Sürekli birini bulma, birini götürme, bir şey bulma, bir şey götürme. Beni çok baydı. Bunu söyleyince de o malum tayfadan linç yiyorum. Konu sahibi witcher (3) kitlesi konusunda çok haklı. Hiç bir eleştiriyi kaldıramıyorlar, lafı azına tıkayıp gönderiyorlar.

Oyunu oynadım. 2 haftadan fazla dayanamadım. Çoğunlukla ana görevlerden ilerlemeyi denedim tabii kasılmak içinde yan görevlere baş vurdum ara ara ama bir türlü ısınamadım oyuna. Sürekli birini bulma, birini götürme, bir şey bulma, bir şey götürme. Beni çok baydı. Bunu söyleyince de o malum tayfadan linç yiyorum. Konu sahibi witcher (3) kitlesi konusunda çok haklı. Hiç bir eleştiriyi kaldıramıyorlar, lafı azına tıkayıp gönderiyorlar.
Bu sadece Witcher kitlesiyle alakalı bir şey değil, insanlar olarak sürekli azınlık görüşleri ezmeye oynuyoruz. GTA 4'ü sevmediğim için bir kesim tarafından zamanında linç yedim. Bu sadece Witcher kitlesiyle alakalı bir durum değil.

Herkesin zevkleri farklıdır zaten. Bir şey herkese hitap etmez. Siz 2 hafta dayanamamışsınız, ben oyunu defalarca kez farklı farklı yollarla bitirecek kadar bağlanmışım oyuna.

Yeni konular

Geri
Yukarı