Witcher 3 neden bu kadar abartılıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Abartan kitle istediği kadar abartabilir onlara laf etmiyorum fakat ben oynadım ve abartıldığı kadar olmadığını düşündüğümü belirttim bu benim kendi görüşüm olmasına rağmen karşı çıkanlar oldu anlamıyorum abartıldığı kadar bulmak bu oyun için yasak mı?
Karşı tarafı abartmakla itham ediyorsun kardeşim ondan olabilir mi? Beğenmediğin bir oyun için neden konu açma isteği duydun? bak oyun o kadar ilgi çekiyor ki 20 sayfa dolusu yorum olmuş. Zevkler ve renkler tartışılmaz.

Abartıldığını söyleyen sensin. Bu senin şahsi fikrin. Değiştirmeye niyetim var mı? Hayır. İstiyorsan oyunun tüm dosyalarını teker teker söve söve sil ama şunu unutma. Oyun oynayan her 10 insandan 6 sının en sevdiği oyundur Witcher. Biraz objektif spesifik analiz yapmayı öğren.

10 insanın 6 sının en sevdiği oyun derken :D ? Bu sonuca nereden vardın.
Karşı tarafı abartmakla itham ediyorsun kardeşim ondan olabilir mi? Beğenmediğin bir oyun için neden konu açma isteği duydun? Bak oyun o kadar ilgi çekiyor ki 20 sayfa dolusu yorum olmuş. Zevkler ve renkler tartışılmaz.

Bunu tarışan ben değilim sizsiniz dostum ben sadece neden abartıldığını sordum şurda 20 sayfada baksak topu topu 5 kişi neden abartıldığını açıklamıştır diğerleri "sen buna balon diyemezsin" diye kışkıran kitle artık o kadar çoğaldı ki böyle yorumlar ciddiye alamıyorum.

Ekşi sözlük, Reddit, Steam, YouTube. Sana ne lazım abi?

Ben sana ne diyorum sen ne diyorsun burada 21 sayfa yorum var topu topu 3-4 tanesinin en sevdiği oyundur saçma saçma konuşma. 10 kişiden 6 sının en sevdiği oyunmuş herkes senle aynı düşünüyor falan sanıyorsun herhalde :D. Şöyle bir eklemede yapayım istesende kararımı değiştiremezsin değiştirmeye niyetin yokmuş olsa nolacaktı?

Oyunu ultra grafik ayarlarıyla oynamayı denediğimde bile tatmin etmemişti beni görsellik olarak. Görsel kalitenin olmadığı oyunları da oynamıyorum.

Ben sana ne diyorum sen ne diyorsun burada 21 sayfa yorum var topu topu 3-4 tanesinin en sevdiği oyundur saçma saçma konuşma. 10 kişiden 6 sının en sevdiği oyunmuş herkes senle aynı düşünüyor falan sanıyorsun herhalde :D.
Benim en sevdiğim oyun Witcher değil. Adıma konuşma hakkını nerden alıyorsun? Bu arada ilgi boşluğunu doldurmak için konuyu açtığın çok belli. Aşırı fanatik bi konuşma şeklin var.

Oyunu Ultra grafik ayarlarıyla oynamayı denediğimde bile tatmin etmemişti beni görsellik olarak. Görsel kalitenin olmadığı oyunları da oynamıyorum.

Herkesin oyun zevki farklıdır sana göre görseli güzel vuruş hissi güzel olan oyun güzeldir bana göre hikayesi olan.

Oyunu ultra grafik ayarlarıyla oynamayı denediğimde bile tatmin etmemişti beni görsellik olarak. Görsel kalitenin olmadığı oyunları da oynamıyorum.
Abi bi gidin ya. Witcher için görsel kalite yok dedi adam .d

10 insanın 6 sının en sevdiği oyun derken :D ? Bu sonuca nereden vardın.

Bunu tarışan ben değilim sizsiniz dostum ben sadece neden abartıldığını sordum şurda 20 sayfada baksak topu topu 5 kişi neden abartıldığını açıklamıştır diğerleri "sen buna balon diyemezsin" diye kışkıran kitle artık o kadar çoğaldı ki böyle yorumlar ciddiye alamıyorum.
Tartışmayı boşver hocam. Sen bu oyunu oyna ve bitir. Oyunun müzikleri bile seni oyunun içine çekecektir. Müthiş bir hikaye var. Bu hikaye senin kararlarına göre şekil alacak. Harika bir açık dünya. Yapılacak 1 ton şey var oyunda, ana görev ve yan görevleri tamamen bitirsen bile. Bir köye uğrarsın bir bakarsın karşına farklı bir hikaye farklı bir canavar çıkar. Birde DLC paketleri var. Net söylüyorum ana hikayeden daha zevk aldım DLC paketlerini oynarken. Birde oyunun karakterleri mükemmel. Hepsi kendi kişisel özelliklerini oyuna çok güzel yansıtıyor ve hepsi akılda kalıcı karakterler. Ben bitirince oyunu inanılmaz boşluğa düşmüştüm. Oyun bir noktadan sonra kendine öyle bir bağlıyor ki sanki sen o evrende yaşıyormuşsun gibi.

Benim en sevdiğim oyun Witcher değil. Adıma konuşma hakkını nereden alıyorsun? Bu arada ilgi boşluğunu doldurmak için konuyu açtığın çok belli. Aşırı fanatik bir konuşma şeklin var.

Aynen kanka ilgi boşluğu senden ilgi bekliyorum çok boş konuşuyorsun bayağı kışkırtmış açtığım konu ayrıca 10 kişiden 6 sının en sevdiği oyundur diyorsun bu sonuca nereden vardın diyorum bana ekşi sözlük falan diyorsun. İlgi görmek istesem daha 5 inci sayfadan konuyu kilitlemelerini istemezdim rahat ol sen.
Tartışmayı boş ver hocam. Sen bu oyunu oyna ve bitir. Oyunun müzikleri bile seni oyunun içine çekecektir. Müthiş bir hikaye var. Bu hikaye senin kararlarına göre şekil alacak. Harika bir açık dünya. Yapılacak 1 ton şey var oyunda, ana görev ve yan görevleri tamamen bitirsen bile. Bir köye uğrarsın bir bakarsın karşına farklı bir hikaye farklı bir canavar çıkar. Bir de DLC paketleri var. Net söylüyorum ana hikayeden daha zevk aldım DLC paketlerini oynarken. Bir de oyunun karakterleri mükemmel. Hepsi kendi kişisel özelliklerini oyuna çok güzel yansıtıyor ve hepsi akılda kalıcı karakterler. Ben bitirince oyunu inanılmaz boşluğa düşmüştüm. Oyun bir noktadan sonra kendine öyle bir bağlıyor ki sanki sen o evrende yaşıyormuşsun gibi.

DLC paketi önerirsen sevinirim dikkate alacağım çünkü :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı