Witcher 3 Neden Bu Kadar Seviliyor?

Efsünger hislerinin kullanmak zordu bana göre.Şöyle ki oyunun başında hırsızı ara demişti ve köprü altına geldim.Oradan sonra ki ipucunu bulmak için 15 dakika uğraştım.İksir yapma falan da çok karışık gelmişti.Oyunu sevemedim.Geralt'ın zıplamasının çok saçma olduğuna tamamen katılıyorum.
Başka birşeyine laf edemem çünkü ancak 4 saat kadar oynayabildim.

Şimdi burada sayacağım nedenleri ve sebeplerini. Sonra bir fanboy çıkacak, laf atacak. Sonra ben de uygunsuz üslup uyarısı yiyeceğim. O yüzden kapalı bir şekilde biraz anlatayım. Oyun öncelik ile balon. Kitlesi ne ara bu kadar büyüdü bilmiyorum ama, ciddi bir kitlesi var. İkinci olarak evet oyun sıkıcı. Gram sarmadı. Baya sıkıcı ve yavaş ilerliyor idi. Rezalet idi benim için. Şahsen kontrol olayı patates çıktı. Biraz tuhaf idi kontrol işi. Onun dışında pek bir büyütülecek eksileri yok. Oyun zaten 4/4'lük değil 2021 yılına girer iken körü körüne savunmak da akıl işi değil. Bu konu doğru ve haklı açılmış bir konu. Sevmeyi var yani. Genel de bu forum ama W3 hastası. Oyunu eleştirdiğin anda. Kızgın ifade yağmuruna tutulma riskin aşırı fazla. O yüzden eleştiri yapma fazla😉 Mitoz bölünme oluyorlar😂 Bir konu altına bu oyun neden bu övülüyor ki dedim. Sağlı sollu geldiler😀
Kusura bakmayın ama bu oyuna kötü oyun demek çok büyük bir hatadır. Sevmiyor olabilirsiniz ama bu oyunun kötü olduğu anlamına gelmez, türü sevmediğiniz, hikayenin sizi çekmediği gibi gibi sebeplere dayanır. Ben de Skyrim'i sevmiyorum ama oyun kötü de demiyorum. Witcher 3 ilk çıktığında kötü diyenlere istinaden bir eleştirmen (kim olduğunu hatırlamıyorum, isim vermeyeyim yalan olmasın) bence devlet zorunlu olarak tüm oyunculara düzenli olarak gerçek kötü oyunları oynatmalı demişti, gerçekten çok doğru demiş. Şu oyuna kötü demek için kötü oyun oynamamış, görmemiş olmak gerekir. Tabii başta da söylediğim gibi, sevmezsiniz o ayrı.

"Senaryo" kelimesini nasıl anladığına göre değişir. Yan görevlerde bile hikaye çıkıyor :).
Aynen kanki ''Kılıcımı babama götür'' veya ''Abime ekmek götür'' yan görevlerindeki hikayeyi hatırladıkça hala daha geceleri hüngür hüngür ağlarım. Haklısın.
Skyrim'i sevmiyorum ama oyun kötü de demiyorum.
Aaa niye ki? Çünkü Skyrim baya çöptür de. Diyebilirsin gönül rahatlığıyla yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı