Witcher 3 neden bu kadar abartılıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yaani... Evet kesinlikle bir RPG oyunu değil ama bu çok iyi bir oyun olduğunu değiştirmez bence. Hikayesi ve hikaye işleyişi gayet iyi. Bide kılıç ve büyü mekanikleri birbirini çok iyi tamamlıyor o yüzden gayet iyi bir combat deneyimi var. Balon demek bence düpedüz saçmalıktır. Bi RPG tarafı balon onun dışında çok iyi bence.

The Witcher 3 sabır işidir diyalogları okumadan space tuşuna basan, yan görev yapmadan ana görevleredan dun dalan, haritada gezerken şöyle bir etrafına bakıp manzaraya bakmayı aklının ucundan bile geçirmeyen(özellikle ard skellig)adamın işi değildir daha nicesini sayarım aslında da bitmez. Kısacası Witcher 3 oynamak her yiğidin harcı değildir.

Ben diyalogları hiçbir şekilde geçmedim bin kez dedim tekrar diyorum RPG en sevdiğim türlerden birisi ve ben karakterlerin hikayesini ve bu oyunun hikayesini çok merak ettim istediğimi alamadım tek hatam beklentiye girmekti ve bazen yan görev yaptım bazen erken de 2-3 tane yaptığımı falan düşünmeyin 7-8 tane çok rahat yapmışımdır onlarda önüme çıkanlardı zaten çoğu yan görevi beğensemde bazıları boş geldi benim düşüncem budur.

Abartan kitle istediği kadar abartabilir onlara laf etmiyorum fakat ben oynadım ve abartıldığı kadar olmadığını düşündüğümü belirttim bu benim kendi görüşüm olmasına rağmen karşı çıkanlar oldu anlamıyorum abartıldığı kadar bulmak bu oyun için yasak mı?

RDR2'yi de insanlar çok abartıyor diye almamıştım sonradan aldım ve onu da iki kere bitirdim bence insanların dediklerini dikkate alacaksın ama çok önemseme sana uymazsa beğenmiyorsun

Yaani... Evet kesinlikle bir RPG oyunu değil ama bu çok iyi bir oyun olduğunu değiştirmez bence. Hikayesi ve hikaye işleyişi gayet iyi. Bir de kılıç ve büyü mekanikleri birbirini çok iyi tamamlıyor o yüzden gayet iyi bir combat deneyimi var. Balon demek bence düpedüz saçmalıktır. Bir RPG tarafı balon onun dışında çok iyi bence.

RPG tarafına ve saydıklarıma balon dedim doğrudan oyuna değil ama yanlış anlayanlar oldu ısrarla anlatmaya çalıştım ama yok anlamadılar :) ve orada küçük bir yazım hatası yapmıştım onu eklemeden geçmek istemiyorum yanlış anlaşılmasın zaten o yazım hatasını yorumlarda açıklamıştım.

RDR2'yi de insanlar çok abartıyor diye almamıştım sonradan aldım ve onu da iki kere bitirdim bence insanların dediklerini dikkate alacaksın ama çok önemseme sana uymazsa beğenmiyorsun.

RDR çok başka seviye o oyunun bir videosuna bile bakarak güzel olduğunu anlarsın ve yapımcı firima koskoca Rockstar Games yani beklentiye girmemek elde değil o oyunda. Ama inanki Witcher öyle değil.

RPG tarafına ve saydıklarıma balon dedim doğrudan oyuna değil ama yanlış anlayanlar oldu ısrarla anlatmaya çalıştım ama yok anlamadılar :)

RPG tarafını ben de beğenmedim seçimlerin çoğu zaman işe yaramıyor (ana görevlerde).

RPG tarafına ve saydıklarıma balon dedim doğrudan oyuna değil ama yanlış anlayanlar oldu ısrarla anlatmaya çalıştım ama yok anlamadılar :)

RDR çok başka seviye o oyunun bir videosuna bile bakarak güzel olduğunu anlarsın ve yapımcı firima koskoca Rockstar Games yani beklentiye girmemek elde değil o oyunda. Ama inanki Witcher öyle değil.

Orası öyle tabii. Ama ilk oyunu oynamadığım için dikkatimi çekmemişti.

9-10 saat oynayarak anlaşılacak bir oyun değil, bankasından, düğününe, müzayedesinden, hırsızlığına, combatına kadar kafadan tüm görev çeşitlerine bakarak 150-200 saat oynanış sağlıyor oyun.

Tek sıkıntılı yanıysa Roach'la yapılan yolculuklar, bir onu sevemedim sağa sola çok takılıyor ve harita yönlendiricisi bazen yanlış yönlendiriyor.

9-10 saat oynayarak anlaşılacak bir oyun değil, bankasından, düğününe, müzayedesinden, hırsızlığına, combatına kadar kafadan tüm görev çeşitlerine bakarak 150-200 saat oynanış sağlıyor oyun.

Tek sıkıntılı yanıysa Roach'la yapılan yolculuklar, bir onu sevemedim sağa sola çok takılıyor ve harita yönlendiricisi bazen yanlış yönlendiriyor.

Benim tek yaşadığım sorun atın odunluğuydu :D ve bazen saçma sapan yerlere gidiyordu staminası tükendiğinde falan buga giriyordu tek yaşadığım sıkıntılar buydu atta bir de çukura düşmüştüm unutulacak gibi değil :D.

1609491965601.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı