Çözüldü Witcher 3 NG+'a DLC eşyaları dahil mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ciri Riannon

Decapat
Merhabalar, Witcher 3'ü bir süre önce bitirdim, fakat aklıma takılan bir nokta var. Biliyorsunuz New GAME+ özelliği var oyunda, oyunu bitirince envanterinizdeki eşyalar kaybolmadan yeniden oyuna başlayabiliyorsunuz. Bende ileride Next-gen desteği gelince, tekrar oynayacağım zaman, bu şekilde başlamak istiyorum oyuna. Fakat ng+ ile oyuna başlarken ana oyunun sonundaki envanteriyle mi başlıyoruz yoksa, DLC'lerde mantıken oyuna dahil olduğundan (oyunun ana görevlerinden sonra entegre olduğundan) B&Win sonunda, yani DLC'nin sonunda aldığınız eşyalarda da envanterinizde kalıyor mu? Oyun inili olmadığından deneme şansım yok maalesef. DLC'nin sonunda aldığım Save ile başlayabiliyorsam çok iyi olur, çünkü Aerondight'ı ve grandmaster setleri 2 kere sağa sola koşturup bir ton uğraşla aldım, tekrar almakla uğraşmak istemiyorum. 3.'ye :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet kalıyor. Mevcut olarak bende şu anda Büyükusta Kurt Zırhı vs. var.
Evet kalıyor. Mevcut olarak bende şu anda Büyükusta Kurt Zırhı vs. var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam oyun tarzınıza köre değişiyor. Ben kılıçlarda kedi kullanıyorum. Zırh olarak ise 3 adet kurt zırhı kullanıyorum. Sebebi fightlara güçlü saldırı ile başlayarak attack speed kazanıyorum. Mutasyonlardan gelen güç ile de fazladan kişi başı attack damage kazanıyorum. Canavarlara daha çok hasar vermek için de yağları kullanıyorum. Ayrıca bana kalırsa en iyi görünen zırh kurt zırhı. Bir bakıma da bu yüzden takıyorum. Oyun ilerleyince zaten çok güçlendiğinizden hangi zırhı taktığınız çok önemli olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı