Witcher 3 tartışalım!

Geralt, Yen'in her zaman kölesidir desem yalan söylemiş olmam. Bunu da oyuna yansıtmak istediler diye düşünüyorum.

Yen'i geçelim diğer sahirelere karşı da öyle. Triss, keira özellikle de Keirayı biçtim daha önce iyilik yapıyoruz karşılığı alamıyoruz, iyilik istemeye gidiyoruz ayak işçiliğini yapıp geri dönüyoruz 2 iyiliğe karşı 1 iyilik yapıyor.

Bir de ayartmaya çalışıyordu utanmadan.

Yen'i geçelim diğer sahirelere karşı da öyle. Triss, keira özellikle de Keirayı biçtim daha önce iyilik yapıyoruz karşılığı alamıyoruz, iyilik istemeye gidiyoruz ayak işçiliğini yapıp geri dönüyoruz 2 iyiliğe karşı 1 iyilik yapıyor.

Bir de ayartmaya çalışıyordu utanmadan.
Şunuda söyliyeyim, ben oyunda cinselliği fazla buldum. Bir yerden sonra can sıkıcı bir durum. Aile ortamında oynamak sıkıntı oluyor.

Şunu da söyleyeyim, ben oyunda cinselliği fazla buldum. Bir yerden sonra can sıkıcı bir durum. Aile ortamında oynamak sıkıntı oluyor.

Sorma ya rahat rahat oynuyorum anamın odaya girmesi ile Geralt'ın Yen'e girmesi bir oldu.

Monitörü kapadım ama arkadan bangır bangır ses geliyor ne yapayım ki ben şimdi.

Ama onunda tadı bir başka. :D

Sorma ya rahat rahat oynuyorum anamın odaya girmesi ile Geralt'ın Yen'e girmesi bir oldu.

Bende oyuna yeni başlamıştım, yanımda küçük bir birey vardı. 😁 Gözlerini zar zor kapadım.

CDPR biraz fazla kaçırmış cinselliği gerçekten. "acaba... C-Ciri'yle..." diye soran arkadaşlarım bile olmuştu🤣

CDPR biraz fazla kaçırmış cinselliği gerçekten. "acaba... C-Ciri'yle..." diye soran arkadaşlarım bile olmuştu🤣

Keşke olsaydı o ya içimde kaldı.

Ciri iyidir güzeldir yüzüşüne bayılıyorum yürüşüne de.

Geralt, genel olarak kadınlara düşkün biri aslında. Hearts of Stone DLC'sine de bakarsak, hikayeye ekstardan 1 hanımefendi daha ekleniyor 😂
Ekstra bir hanımefendi demek az kalır, o hanımefendi Shani. Kitaplardan ve W1'den geliyor kendisi. Hakkını yedirtmem, güzel karakterdir. Ama Geralt için uygun bir eş olduğunu düşünmüyorum açıkçası :)

Ciri işi ayıp. Oraya girmeyin yahu, adamın manevi kızı sayılır :D

Geri
Yukarı