Witcher 3: Wild Hunt ekipman işleme

Bu Withcer teşhizatları karşılaştırmasını nereden bulabilirim. Örnek vermek gerekirse epey.com gibi karşılaştırma.
Her seviyenin ayrı karşılaştırmasını bulamadım ama bu var hocam. Büyük Usta Setlerinin genel karşılaştırması. Zamanı gelince kullanırsınız belki :)

aqx16doahqv21.png

Hatalı kısımlarının olma ihtimali var, resmi bir kaynaktan almadım çünkü. Reddit üzerinden buldum.

Yukarıda arkadaşın attığı gibi demiştim aslında. Dediğim gibi işaret ve karışık ataklar yapıyorum.
İşaret ağırlıklı oynuyorsan Griffin teçhizatlarını kasman daha doğru olur, çünkü Griffin witcherları büyünün canavarları avlamada güç ve çeviklikten daha ön planda olduğuna inanırlar. Tabii bu teçhizat seçme olayında karakter gelişim ağacındaki skiller de önemli rol oynuyor.

Her seviyenin ayrı karşılaştırmasını bulamadım ama bu var hocam. Büyük Usta Setlerinin genel karşılaştırması. Zamanı gelince kullanırsınız belki :)

Eki Görüntüle 923880

Hatalı kısımlarının olma ihtimali var, resmi bir kaynaktan almadım çünkü. Reddit üzerinden buldum.
Bunlar hangileri başlıklarından anlamadım. Sadece Griffin ve Kurt'u biliyorum. Kedi hangisi mesela?

Bunlar hangileri başlıklarından anlamadım. Sadece Griffin ve Kurt'u biliyorum. Kedi hangisi mesela?
Kedi teçhizatları çeviklik, hız ve hızlı saldırılar üzerine kuruludur. Ancak sanırım senin oynanış tarzın buna uymuyor.

Edit. Ben yine bu soruyu yanlış anlamışım sanırım :) pardon :( ama az çok anlamış oldun en azından.

Kedi teçhizatları çeviklik, hız ve hızlı saldırılar üzerine kuruludur. Ancak sanırım senin oynanış tarzın buna uymuyor.
Şöyle oynuyorum ben: Örneğin 6 kişi bana saldırıyor ben onları Igni ile yakıyorum veya Aard yere yıkıyorum. Daha sonra hızlı ve ağır saldırı yapıyorum. Bire birde iken aklını Axii ile karıştırıp saldırıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı