Witcher 3: Wild Hunt ekipman işleme

Şöyle oynuyorum ben: Örneğin 6 kişi bana saldırıyor ben onları Igni ile yakıyorum veya Aard yere yıkıyorum. Daha sonra hızlı ve ağır saldırı yapıyorum. Bire birde iken aklını Axii ile karıştırıp saldırıyorum.
O zaman dediğim gibi Griffin kasman daha doğru olacaktır, ancak karakter gelişimi ağacındaki verdiğin skiller de burada önemli rol oynuyor. Karakter sekmesinin ekran görüntüsünü atar mısın?
Tüm DLC'ler var fakat kız arkadaşımla sakin sakin, keşfede keşfede oynuyoruz ve denk gelmedik sanırım. Dediğim gibi 19 Seviyeyim.
DLC görevlerinin seviyesi o kadar yüksek ki ancak oyunun sonlarına doğru yapabilirsin, ilk başta oyunu bitirmeni. Ardından sırasıyla Hearts of Stone'u ve Blood and Wine'ı oynamanı öneririm.

Şöyle oynuyorum ben: Örneğin 6 kişi bana saldırıyor ben onları Igni ile yakıyorum veya Aard yere yıkıyorum. Daha sonra hızlı ve ağır saldırı yapıyorum. Bire birde iken aklını Axii ile karıştırıp saldırıyorum.
Enhanced Griffin yapmanız en iyisi olacaktır. Oynanış stilinize tam oturuyor diyebilirim. Seviyeniz de yetiyor.

Ekran görüntüsü 2021-03-15 192834.png

Eki Görüntüle 923939Eki Görüntüle 923938
18 seviyeymişim. Niyeyse 19 diye hatırlıyorum. Bir slot da açılmış. Üstümdekiler de şuan bunlar.
Puanları gayet dengeli bir şekilde dağıtmışsınız gibi görünüyor. Tek sorun mutajenler, üstte bulunan iki yeşil mutajeni kırmızı ve mavi olanlar ile değiştirirseniz daha güçlü olursunuz.

Seviyeniz hala Enhanced Griffin'e yetiyor, haritalarını alıp şemaları arayabilirsiniz.

Eki Görüntüle 923939Eki Görüntüle 923938
18 seviyeymişim. Niyeyse 19 diye hatırlıyorum. Bir slot da açılmış. Üstümdekiler de şuan bunlar.
Genel olarak dengeli olsa da büyü skilleri daha ağır basmış, bu durumda Griffin teçhizatları senin için en iyi tercih olacaktır.

Yalnız çelik kılıcın ve göğüs zırhın bozulmuş, envanterinde de tamir kiti var. Bozulan teçhizatları tamir etmeyi unutma :)

Puanları gayet dengeli bir şekilde dağıtmışsınız gibi görünüyor. Tek sorun mutajenler, üstte bulunan iki yeşil mutajeni kırmızı ve mavi olanlar ile değiştirirseniz daha güçlü olursunuz.

Seviyeniz hala Enhanced Griffin'e yetiyor, haritalarını alıp şemaları arayabilirsiniz.
Genel olarak dengeli olsa da büyü skilleri daha ağır basmış, bu durumda Griffin teçhizatları senin için en iyi tercih olacaktır.

Yalnız çelik kılıcın ve göğüs zırhın bozulmuş, envanterinde de tamir kiti var. Bozulan teçhizatları tamir etmeyi unutma :)
Farkındayım ama iyi bir set çekersem diye basmadım :).

Dosya Ekleri

• Page 2.png
    Page 2.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 64
@Oberstleutnant aynı renkteki skill ve mutajenleri yan yana koyarsan ek bonuslar veriyor sana, mesela mavi renkteki büyü skillerinin olduğu yerin sağına mavi mutajen koyman gerekiyor. Yalnız zayıf mutajen yerine gelişmiş yani bir tık daha üst düzey mutajen koymaya dikkat et, onlar daha güçlü mutajenler.

@Oberstleutnant aynı renkteki skill ve mutajenleri yan yana koyarsan ek bonuslar veriyor sana, mesela mavi renkteki büyü skillerinin olduğu yerin sağına mavi mutajen koyman gerekiyor. Yalnız zayıf mutajen yerine gelişmiş yani bir tık daha üst düzey mutajen koymaya dikkat et, onlar daha güçlü mutajenler.
Tam da o ek bonus olayını keşfettim güzel oldu :D. Bu mutajenler için sanırım ayrı bir konu açmam lazım nerede gelişmişini bulabilirim diye :).
Sol üst kısma bunu.
Eki Görüntüle 923958
Sağ üste ise bunu yerleştirin hocam.
Eki Görüntüle 923956

Bu arada bir kısımın hepsini kırmızı, diğerinin hepsini mavi yapın. Ayrı ayrı yerleştirmeyin özellikleri.
Evet üçlü üçlü yaptım %20 bonus verdi, teşekkür ederim.

Tam da o ek bonus olayını keşfettim güzel oldu :D. Bu mutajenler için sanırım ayrı bir konu açmam lazım nerede gelişmişini bulabilirim diye :).
Ayrı konu açmana gerek yok, direkt üstünkörü yeterli bir cevap vereyim sana.

Genellikle öldürdüğün alt düzey (nekker, endrega ve garkolan gibi) yaratıklardan çıkar bu mutajenler, ek olarak 3 tane zayıf mutajeni simya ekranında birleştirerek bir adet gelişmiş mutajen yapabilirsin. Aynı şekilde de 3 tane gelişmiş mutajeni birleştirerek bir tane en güçlü seviyedeki mutajeni yapabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı