Witcher 3'den sonra oyun önerisi

CS önerdiği modları kesin yükleyin demiyorum. Sadece nasıl modlama yapıyor gör diye paylaştım.
Mod dünyası gerçekten sınırı olmayan bir dünya. Kendi hoşunuza giden modları yükleyerek Skyrim fantastik orta çağ yakın evrenini, çok farklı bir evrene bile çevirebilirsiniz.
Ayrıca modların olduğu sayfayı paylaştım. Unofficial güncelleme modu, ticaret ve ejder sayısını artıran modlar ve bazı grafik modlarını yükleyip oynuyorum.
Oyunun Steam atölye desteği olduğundan tüm modları Nexus yükleme zorunluluğunuz da yok. Mesela koleksiyon sayfasından kendinize uygun bir koleksiyon seçip, o modları yükleyebilirsiniz.
Mesela ben daha sonra kullanmak için şu koleksiyonu oluşturmuşum.
Ticaret, daha fazla ejderha, dövüş yapay zekası gibi modlar oyunun aksiyon ve ekonomisini düzeltiyor.
Oyunun saf halini oynamadan hangi mod bana göre pek anlayabileceğimi sanmıyorum.

Sadece bunu kurabilirsin. Oyundaki grafik, oynanış hatalarını filan düzeltiyor.
Ayrıca Türkçe yamayı da aşağıdaki atölye öğeleri sayesinde ekleyebilirsin. Yükleme yaparken açıklamaları okuduğundan emin ol. Bethesda oyunları hep sorunludur. Bu modlamayı ilk yaptığımda 1 saat yakın vakit ayırmıştım. Çözünce 10-15 dakika içinde yapıyorsun.

Hatta modlardan kaynaklı çökme yaşamamak için arkadaşın anlattığı yazılımları da kullanabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Ayrıca Türkçe yamayı da aşağıdaki atölye öğeleri sayesinde ekleyebilirsin. Yükleme yaparken açıklamaları okuduğundan emin ol. Bethesda oyunları hep sorunludur. Bu modlamayı ilk yaptığımda 1 saat yakın vakit ayırmıştım. Çözünce 10-15 dakika içinde yapıyorsun.

Hatta modlardan kaynaklı çökme yaşamamak için arkadaşın anlattığı yazılımları da kullanabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Çok teşekkür ederim, sayenizde Skyrim'e de başlayacağım param olduğu zaman.

DLC çevirilerinin açıklamalarında bahsedilen Türkçe çeviri uyumluluk programı nedir?

Arkadaşlar güzel oyunlar önermiş, Witcher serisi benim de bayıldığım bir seri. Arkadaşların önerdiği oyunları da oynadım onları da çok beğendim. Size bir öneri de ben yapayım, "Kingdom Come: Deliverence" oynayabilirsin. Orta çağda geçen bir RPG oyunu ve ben bunu oynarken ziyadesiyle keyif almıştım. Bir sonraki oyununu da iple çekiyorum.

Yapay zekasıyla oyun tarihinin (bence) en destansı işi olan Red Dead Redemption 2'yi oyna kanka. Grafikleri zaten muhteşem. Yapay zekası şimdiye kadar gördüğüm en iyisiydi. Gerçekten yaşayan bir dünya var yani. Senaryo olarakta Rivyalı Geralt Arthur Morgan'ın getir götürünü yapar anca kesin denemelisin 😀

Yapay zekasıyla oyun tarihinin (bence) en destansı işi olan Red Dead Redemption 2'yi oyna kanka. Grafikleri zaten muhteşem. Yapay zekası şimdiye kadar gördüğüm en iyisiydi. Gerçekten yaşayan bir dünya var yani. Senaryo olarakta Rivyalı Geralt Arthur Morgan'ın getir götürünü yapar anca kesin denemelisin 😀

Yani zevk meselesi, kimi Witcher temasına bayılır kimi Red Dead Redemption kimi Fallout 🤷‍♂️

Geri
Yukarı